Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk hány évesen kezdtét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk hány évesen kezdtétek az önkielégítést?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 10:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen és úgy hogy elmentem az erdőbe és ott meztelen sétáltam egyszer csak fel állt és egy darabig úgy bicigliztem tovább merev penisszel de aztán nem bírtam tovább és elkezdtem huzogatni a fitymat és jó volt
2019. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves voltam amikor egy januári szombat délután addig addig huúzogattam míg elsült a farkam, nagyon megijedtem, (akkor tapasztaltam olyat amiről már nagy fiúk sokat meséltek)de nagyon jó érzés volt, akkor még aznap kivertem. utána szinte minden nap legalább kétszer. Akkor már kezdett a szőr is nőni rajta!!
2021. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!