Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Falusi visszahuzodo, egyszeru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masat4 kérdése:

Falusi visszahuzodo, egyszeru meleg sracok hogy boldogultok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2018. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a kérdésben leírt srác, de ha elszakadsz a faludtól hidd el hogy fogsz boldogulni!

Tudod Mo-n az hogy falu meg hogy valaki homosexuális az nem működik együtt szerintem.

Még kisvárosban vagy közepes városban is nehezen.

Mivel Mo-ról beszélünk....

23/meleg passzív

2018. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Mondjuk nem mintha nagyon akarnék.
2018. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem úgy irányítani az életemet, hogy városban, majd külföldön tudjak elhelyezkedni, mivel szeretnék rendes életet, párkapcsolatot anélkül, hogy megbámulnának, amiért pl éppen a párom kezét fogom...

21/F

2018. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy! Mindig csodálom a városokban lakók nehézségeit, hogy nem tudnak hol ismerkedni. Még soha nem éltek falun. Egy pár évet eltöltenének a világvége tábla után öt kilométerrel egy eldugott faluban, utána visszamennének a városba, rögtön a mennyországban éreznék magukat.

61/F/Bi

2018. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire se lehet, ha csak nincs valami orbitális mázlid, én most is keresek egy rendes embert aki bevezetne dolgokba, hidd el, lehetetlen, nem fogsz tudni senkihez se menni és mások se fognak hozzád ahol az összes idős ember kiszurja, ha valami idegen lép a faluba vagy találkozol vele.

Azt probálj meg este akármit is, tegnap is éjfélkor is mászkált a szomszéd öregasszony, levegőztem az udvaron picit, erre nézem hogy mászkál szoval... Xdd

2018. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jha és 22/m

6#-os voltam :D

2018. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére közel lakom Pesthez és naponta bejárok. A faluban pedig egybarátom van, de ő elfogadja. A többi lakost nem is ismerem, max köszönés az úton.
2018. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kb. 1800 fős kis faluból származom.

Középiskolába 120 km-re, később fősuliba 360 km-re kerültem a falutól, az ország másik végébe.

Főiskola után felköltöztem Bp-re, éppen a melegségem miatt és a párkeresés miatt. 9-10 éve együtt élünk Bp-en, de a szívem visszahúz(na) a kis faluba (ha tehetném). A párom sem bp-i. Jó munkánk van, nagyon boldogan és kiegyensúlyozottan élünk, de Bp. nem a mi városunk. Más mentalitás, más kultúra (vagy inkább kulturálatlanság)... Végül is van előnye is és hátránya is.

2018. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyu verd ki hangosan - jerk off- és többet nem fog mászkálni éjjel :DDD
2018. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!