Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes planetrome...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes planetromeon beállítani hogy Budapesten vagyok?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja vagyok fent. Igazából valami komolyabb kapcsolatot szeretnék találni. Az alkalmizás nem az én világom, viszont mivel vidéken élek, és az is van beállítva elég hamar kifújt a dolog. Nagyjából az összes környéken élő romeo használót ismerem már, de mindenki csak szexet keres és már eléggé elvesztettem minden reményem.

Gondoltam beállítom Budapestet, mert akkor én is több embert látok, meg engem is többen megtalálnak, és hátha köztük lesz az igazi is. :D . Persze a bemutatkozó szövegembe beleírnám hogy hol élek valójában, és utazni is hajlandó vagyok ha úgy alakul. Plusz esélyes hogy ősszel amúgy is Pestre költözök.


Szerintetek ennek lenne így értelme?



2018. jan. 7. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és 20/F :D
2018. jan. 7. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lenne, elég jól hangzik... amúgy is, hiába állítod be hogy pesten vagy a radar úgyis mutatja a kettőtök között lévő távolságot... már aki tudja rendesen használni az oldalt, az látja :)


A/P vagy?

2018. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Pl azt nem tudod beállítani hogy Sydneyben vagy ha történetesen Bakonybélen...:D

Még a Budapestet is nehezen sz kell egy hibahatáron belüli km közelség..

Romeon- kapcsolatot hát kösd fel a gatyád...az sexpartner kereső oldal.

2018. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, faxságot beszélsz. Külföldön dolgozok, de az otthonom állítottam be alapból, ami 1300 KM-re van konkrétan tőlem... és működött. amit te írsz, nem fedi a valóságot.


Tapasztalat.

2018. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, működik. Teljesen más embereket mutat, ha Budapestre állítom.

Amúgy passzív vagyok.

2018. jan. 7. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez egy új opció vagy ahogy írtad az alaphelyzetedet érzékeli mert én bár már nem vagyok fent és nagyon rövid ideig voltam fent, nekem a küldöldi beállítás nem ment!

Egy ismert táncos fent volt és Sydneyben élt, szerettem volna ráírni de nem ment ez úgy 3-4 éve volt.

2018. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!