Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ti hogyan borotváljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan borotváljátok a feneketeket? / hogyan tarjárok azt tisztán?

Figyelt kérdés
Borotvát kerülném ha lehet de mi a legegyszerűbb módja? Hogyan tarjátok tisztán hogy készenáljatok az análra?

2018. jan. 14. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Legugolok es leborotvalom ennyi. Nekem mindig sima a fenekem, es ami a tisztan tartast illeti jol megmosom ennyi beöntést nem szoktam csinálni elég nagy wc és egy fürdés. Sosincs semmi baleset.
2018. jan. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Borotván kívül a gyantázás van még,de az elég fájdalmas lehet azon a területen.


Borotvát akkor nem ajánlom csak,ha van külső aranyered.


Amúgy meg széthúzod,és óvatosan a végbél körül is lehet borotválni.

Ajánlott először a feneket borotválni(ha az is szőrös),mert így nem a legélesebb utána a borotva és a sérülékenyebb területet már nem a vágja meg.

Néha volt,hogy megvágtam,de ezek nagyon apró,hajszálér sérülések.


Lehetőleg azért ne nagy dolog előtt borotváld közvetlen.Hanem inkább miután voltál wc-n,és megvolt a beöntés,akkor érdemes borotválni.(Ugye ha véletlenül megvágnád magad nem túl szerencsés utána kaksizni.)

2018. jan. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és lehetőleg azt a borotvát,amivel a fenekedet borotválod,másra ne használd!
2018. jan. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Szőrtelenítő krém, beöntés, ápoló és védőkrémek. Heteróként.
2018. jan. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Miért kéne borotválni akármelyik nemnek, akármilyen szexualitással?

WCzések után mosakodjatok, ne csak papírt használjatok. Ennyi a magic.

2018. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
én is csak megmosom nem szőrtelenítem ott se
2018. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem kötelező borotválni de valaki úgy szereti ha csupasz. Az én párom szereti ha csupasz a fenekem, de én is úgy érzem magam jól hogy mindenhol szőrtelenítek ami kissé fárasztó mire átmegyek a testemen de sokkal jobban érzem magam utána. De én számomra pedig izgató a szőr a fenéknél meg mindenhol de a kuksinál viszont nem.
2018. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválni szoktam, anál előtt pedig beöntést csinálok - elmegyek wc-re, utána lecsavarom a zuhanyrózsa fejét, beállítom a vizet langyosra, bedugom a popsimba, és amikor már érzem hogy feszít a víz elmegyek megint wc-re, és ezt addig csinálom amíg tiszta víz nem jön :) Kb. 3-4x szoktam megismételni. Így belül is tiszta lesz a popsim.

20/F

2018. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!