Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek hogyan szexelnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek hogyan szexelnek? Férfiak, ki van alul, ki felül?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 17:53
 1/10 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Van egy aktív és egy passzív. Az aktív rakja be a cerját a passzívba.
2018. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De az mindig passzív, vagy cserélnek is?

Illetve ránézésre meg lehetvállapítani, hogy melyik-nelyik?

2018. jan. 27. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Aki benne van a cserében az uni. mivel aktív is olykor meg passzív is
2018. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom miért pontoztatok le, talán nem így van?
2018. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert a köcsög-bika megnevezés tök gáz és lenéző. Olyan mintha a hetero szexet úgy magyaráznád el hogy van a prosti akit megdugnak és a gyökér aki beteszi.
2018. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Buran ***** válasza:
93%

Az aktív az, aki beteszi, a passzív pedig akibe beteszik. Ha nagyon le akarnám egyszerűsíteni, akkor azt mondanám, hogy az aktív látja el a "férfi" a passzív pedig a "női" szerepet a szexben, de ez azért nem ilyen egyszerű (nagyon nem), illetve nem is nagyon szeretjük ezt a férfi-nő hasonlatot, hiszen a passzív is férfi, és azért elég sértő is.


Aki egyszerre élvezi (vagy bevállalja) az aktív és a passzív szerepét, azt uninak hívjuk.


Persze ezeknek is több fokozata lehet. Van olyan aktív, aki csak beteszi, mind orálnál, análnál, vagyis csak szopat és csak dug. Van olyan is, aki hajlandó az orálban passzív félként viselkedni (vagyis szopni), de megdugni magát már nem engedi, csupán ő dug.


Van olyan passzív srác, aki engedi, hogy a másik leszopja, de megdugni már nem dugja meg a másikat, míg van olyan, aki se szájba se fenékbe nem hajlandó betenni a farkát, csupán azt, hogy neki tegyék be ezekre a helyekre.


Illetve vannak uni beállítottságú fiúk, aki (megközelítően) egyformán élvezik, ha ők szophatnak, vagy őket szopják, ha ők dughatnak, vagy őket dugják. Ha két uni találkozik, akkor igen, ők cserélgetik a szerepeket.


Ezen felül pedig vannak kapcsolatok, ahol az anál kizárt, s csupán az orál és a kézimunka játszik.


Elnézést, ha itt-ott nagyon közönséges voltam, de igyekeztem a legérthetőbben leírni dióhéjban, hogy hogyan működik nálunk a dolog.


Amúgy van, akiről ránézésre megtudod mondani, hogy ő milyen szerepet tölt be a kapcsolatba, de saját tapasztalataim szerint ez nem általános. Ismerek olyan meleg párt, ahol a párkapcsolatban és az élet legtöbb területén a passzív srác a domináns.


23/F

2018. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem mindig a feminin srác a passzív,ez csak sztereotípia
2018. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, de azért a sztereotípia is lehet igaz, aa kivétel erősíti a szabályt, pl. én vékony, magasabb hangú passzív vagyok, általában tudják, hogy én vagyok a passzív fél.

21F

2018. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
#8 Ezért is írtam úgy, hogy NEM mindig
2018. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül történik anális együttlét.
2018. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!