Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ti öltözőben zuhanyzóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti öltözőben zuhanyzóban szeretek meztelen lenni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek. 16/f
2018. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
mi is meztelenül fürdünk meló végén
2018. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretek meztelenül fürdeni, és mászkálni az öltözőben tetszik ha megnézika farkam, meg közben én is megnézem a többiekét :)
2018. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Szívesen vagyok meztelenül, mert van, azaz volna egy természetes élménye a dolognak, de azért jelentősen befolyásol ebben a társaság. Nem a legjobb, ha azon kell aggódni, mikor megy neked valamelyik mindenkiben homokost látó barom, ha netán cipőfűzés közben elcsúszott a tekinteted a fehér falról. Ugyanakkor leselkedő vén kujonok is meglehetősen kellemetlenné teszik a szituációt. (Engem speciel a fütyülők abszolút nem érdekelnek, bár van egy-két fétisszerű dolgom, ami fiúkra is vonatkozik.) Egy természetes kíváncsiság szerintem mindannyiunkban megvan, hogy titkon összevesük magunkat a többi sráccal 2-3 másodperc erejéig. Vajon ki, hol szőrtelenít, melyikünk vállasabb, kinek van a legjobb vádlija, ó hát nagyobb hasad van, mint az enyém, de lebarnultál a nyáron, azta, de izmos a karod, ruhában nem is látszott, és így tovább... Ehhez persze le kell vetkőzni nekik is, nekem is, valamit valamiért. Nem vagyok az a kigyúrt-szálkás ideálnak megfelelő valaki, de átlagemberek között nincs mit szégyellnem, aki akar, jöjjön, megnézhet, nincs gond, nem zavar, csak ne akarjon eljegyezni. És ha jobbak nálam, nem kezdem gyerekesen lehúzni, hanem: Na, milyen kidolgozott tested van, elismerésem!
2018. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
igen, én is így szoktam. először csak dicsérem a karját h milyen szép izmos, aztán megkérem, feszítsen be, aztán megnyomogatom, majd a pociját is, aztán meg a farkát is (azt már általában megmarkolni szoktam). de ez mind merő kíváncsiság tényleg csak poénkodás, ennyi kell.
2018. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek öltözőben és zuhanyozóban meztelenül lenni. Mivel a saját nememhez (is) vonzódom, ezért izgatóan hat rám ha meztelenül lehetek együtt más, szintén meztelen férfival.
2018. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően is szeretek (itthon) ruha nélkül lenni, mert komfortos így létezni, de egy öltözőben vagy zuhanyzóban miért is lennék kabátban?! Nyilván azért vagyok ott, mert ruhát kell cserélnem, és ha fürdök, azt nem textíliákba burkolva teszem. A legtermészetesebb dolog, hogy meztelen vagyok ott.
2018. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Igen nagyon szeretek legszabadabb érzés hogy nincs rajtam semmi. Valamikor az öltözőben megnézzük egymás farkát is.
2019. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!