Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ti első (meleg)randira vinnétek/visztek valami apróságot? Csokit vagy valamit? Nem szeretném, hogy tolakodásnak vegye... xD vagy nem gáz? "D 19F/meleg

2018. febr. 4. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ne vigyél semmit. Menjetek el egy igényesebb pizzériába vagy étterembe és beszélgessetek.
2018. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
72%

Apróságot? A gumi elég apró.

/troll :)

2018. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem venném tolakodásnak, de jobb biztosra menni. Az első válaszoló véleményét osztom.
2018. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
90%
Igen, amúgy szerintem is. Az ajándék kétesélyes és nem hiszem, hogy bárki is elvárná. Így nehezebb mellélőni.
2018. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szoktam semmit se vinni. Ha szimpatikus, akkor inkább randi közben meghívom valamire. Őszintén szólva nem is szeretem, ha nekem hoznak valamit, mert rosszul jön ki, hogy én nem készülök semmivel.


22/F

2018. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kedves tőled, de szerintem sem fontos. :)

Második alkalomra viszont szerintem érdemesebb.

2018. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A figyelmedet vidd magaddal! Figyelj a partneredre, hogy lássa, ő a fontos neked.
2018. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!