Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nincs tökéletes testalkatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs tökéletes testalkatom, attól elmehetek a Magnum szaunába meztelen partyra?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan
2018. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vajon mit értesz a "nem tökéletes" alatt?


Hogy nem vagy 190 magas, 6 kockával a hasadon?

Vagy daruval emelnek ki az ágyból?


Ennek függvényében gondolnám meg a dolgot.

2018. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosan 190 centi vagyok, de van egy kis hasam, de azért daruval való kiemelésről szó sincs.
2018. febr. 5. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan:)
2018. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Há' menjé'! xD
2018. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Olyan sörhasakkal jártak emberek szaunába hogy az valami elképesztő. Ha csak egy kis felesleg van rajtad menj nyugodtan lesz máson is ne aggódj.


Én azt utáltam mikor nem tudtam levakarni valakit magamról aki kétszer olyan nehéz volt mint én.

2018. febr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a tökéletes. Valakinek az izmos test kockás hassal, nekem pl a vékony test. Járnak oda mindenféle pasik mindenféle testalkattal. Tessék lemenni és jól érezni magad.
2018. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott bàrki boldogul. Én pupos vagyok, egy herém van, mégis megdugnak, ha fekszem a függőágyon, legtőbbször a gözben, de másutt is sikerül szopnom fiatal max30 pasikat. Ajánlom, megéri elmenni.
2018. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!