Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a cruisingró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a cruisingról? Csöppentetek már ilyen helyzetbe "véletlenül"? Hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a fogalmat, a cruising kifejezést arra használják, amikor valaki nyilvános helyen, szánt szándékkal, de finom jelzésekkel, spontán módon szexpartnert keres, általában meleg férfiak. A helyszín lehet bármi, parkok, nyilvános zuhanyzók, mosdók, öltözők.


Megtörtént eset. Hétvégén egy haverommal moziba mentünk az egyik helyi plázába. A film után ki kellett mennem a mosdóba, ő nem jött. A mosdó szinte üres volt, én voltam bent, illetve még egy másik srác mosta épp a kezét. A piszoárhoz odalépve kis idő múlva ő beállt közvetlenül a mellettem lévő helyre, pedig amúgy lett volna kb 10 másik, rajtunk kívül tényleg üres volt az egész illemhelyiség. A szemem sarkából láttam, hogy lopva oda-oda néz hozzám. Abban a pillanatban le sem esett, hogy mi történik, eszembe sem jutott viszonozni, és mivel alapból rettentő mód zavar ha valaki beáll mellém, gondolkodás nélkül átmentem egy másik helyre. Eközben kezdtem realizálni, hogy mi történt valójában, és egyszerre ijedtem meg és izgultam fel egy kicsit. :D Mire végeztem a dolgommal, ő már ismét visszament kezet mosni, gondolom így ütötte el az időt, várva a prédára. Kijőve kíváncsiságból leültem kis időre az ételudvar egyik asztalához, ahonnan rálátni a mosdó kijáratára, és percekig nem jött ki onnan, szóval valószínűleg jól mértem fel a helyzetet. Hazudnék, ha azt mondanám, nem játszottam el a gondolattal, de egyrészt annyira váratlanul ért ez az egész, hogy minél előbb ki akartam jutni a mosdóból, másrészt nem is igazán jött be a srác (amikor végeztem már a tükör felé állt, így amikor nem figyelt, ránéztem). De azóta is azon gondolkozom, hogy "mi lett volna, ha...".


Veletek történt már ilyesmi? Mit tettetek?


21/f/m



2018. febr. 12. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Izgalmasan hangzik :D de még nem történt hasonló velem, legalábbis én nem tudok róla
2018. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Középsuliba volt, óra alatt kimentem mosdóba, egy másik srác a folyosón állt amikor bementem. Amikor végeztem a dolgom beállt mellém, és láttam hogy át-át tekint a szerszámomra. Én is végeztem, aztán csak megfogott a kiváncsiság és én is átnéztem az övére. Pár másodpercig kínos csend volt ahogy már mindketten végeztünk, utána átnyúlt és elkezdte verni nekem. Jól esett nem próbáltam megállítani, utána rájöttem hogy biztos akarja hogy viszonozzam, úgyhogy én is átnyúltam és elkezdtem neki csinálni. Mindketten elmentünk, aztán kezetmostunk, egy szót se szóltunk egymáshoz, azóta se volt velem hasonló
2018. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Bizony csöppentem én is ilyen helyzetbe, úgy hogy nem is számítottam rá.

Németország, A8-as autópálya egyik pihenőjénél megálltam és bementem wc-zni. Egy perc után közvetlen mellém állt egy srác és elkezdte verni a farkát. Ettől úgy beindultam hogy nekem is rögtön állt. A srác kb 30-as, jól nézett ki. Egy idő után átnyúltunk egymáshoz, jó nagy és nehéz farka volt. Kis idő alatt kivertük egymásnak, ő hatalmasat spriccelt, aztán a látványra én is. Izgalmas volt hogy bármikor bejöhetett volna bárki.

Persze előtte be akart volna menni egy zárható wc-be, de ahhoz nem lett volna kedvem. Főleg a higiénia miatt. Beleélveztünk a pisszoárba, aztán mentem is tovább utamra.

Izgalmas volt és megismételném bármikor. Azóta nyitott szemmel járok ilyen helyeken és figyelem hogy ki az aki nem wc-zni akar.

2018. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos velem még nem volt ilyen.

Én belementem volna, bár, a verés picit unalmas, én tovább mentem volna.

2018. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez a leskelodes engem mar gyerekkorom ota izgatott. Amikor csak tehetem, titkon mindig meglesem, hogy mekkora a mellettem allo ferfi farka. 24/F
2018. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer Angliában.

George Michael Fast Love és az Outside című dala valami briliáns szöveggel pont erről szól...

2018. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt már ilyen a Hungexpon. Invitált a srác a zárható wc be, de nem tudtam menni mert kint vártak. Amikor épp nem jött átnyúltam megfogni neki.
2018. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Tusolni mentem egy strandon, egy kopasz csávó ott verte a nagy, vastag, metélt faszát, leszoptam

Nyilvános wc-kben is szereztem tapasztalatokat a buszpálya udvaron

2020. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen, vagy nem olvastam jól a jeleket.


F-35

2023. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!