Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A londoni meleg bárokban és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A londoni meleg bárokban és gay szaunákban milyen árak vannak? Mennyire megfizethető egy Átlagos keresetű magyar embernek? Illetve a szolgáltatások közül mi fizetős és mi ingyenes?

Figyelt kérdés

Sajnos nem beszélek angolul, a netes fordítókban meg nem bízok annyira, így a google és hasonló "segítségeket" kösz, de nem tudok mit kezdeni velük.

Sürgős lenne.

Értelmes válaszokat várnék. Előre is köszönöm. :)



2018. márc. 2. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi magyarok nem tudjuk hogy milyen árfekvésűek az angol bárok.
2018. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak, akik voltak már ott. Akár turistaként, akár mint akik ott is dolgoznak/élnek.
2018. márc. 2. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne tudnánk...😉 Angliához egyébként azt tanácsolom, hogy ne váltogasd át mindig az árakat forintra, inkább próbálj az ottani árakhoz viszonyítani -amennyiben ez lehetséges-. Ha az italokra vagy kíváncsi, azok ugyanannyiba kerülnek, mint más londoni helyeken. A nappal is nyitva tartó bárokban nappal nem kell fizetni, este pedig (szerintem) csak akkor, ha valamilyen különleges est van, táncosokkal vagy előadókkal (ami elég gyakori). A soho-i (ez London “melegközpontja”) helyeken nappal is sokan vannak, de éjszaka mégtöbben, az emberek összetétele pedig nagyon vegyes, mindenki talál magának valamit. Az árak egyébként nagyon változóak, vannak puritánabb és nagyon extra helyek is, így mindenki a pénztárcájához mérten tud választani. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.
2018. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

London a világ egyik legdrágább városa, így nincs értelme tényleg semmit átszámolni teljesen mások ott az árak és más a pénz értéke mint nálunk.

Soho a melegközpont de én pl Highgate-ben jobban tudtam ismerkedni, elég drága környék amúgy egy pubban felszedtem egy nagyon csinos pasit anno.

2018. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment is a zöld! :)

Én csak néhány napot leszek a városban, és max 1 vagy 2 alkalommal mennék valahova. Leginkább a gay szaunák érdekelnek.

2018. márc. 3. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!