Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen az első alkalom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első alkalom egy másik sráccal?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, és még nem voltam másik sráccal, viszont kíváncsi vagyok, milyen együtt lenni egy másik fiúval. Kicsit aggódok, hogy rossz élmény lesz. Nektek milyen volt az első alkalom? Vagy ha még nem volt, akkor ti is tartotok tőle?

2018. márc. 8. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak szopni szoktam vagy szopatnak mikor hogy akarja az "ügyfél"

Mára megszo(p)ktam és már a g*civel sincs bajom, simán nyelem vagy játszadozok vele

2018. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég furcsa, de kellemes. Más amikor az ember a vessző túlsó végével néz farkasszemet. Még másabb amikor először tömik meg krémmel a hátód, de nekem kellemes volt, kicsit talán szokatlan... először.
2018. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is izgulok, pedig csajjal sokkal voltam, de mégis izgulok. :( Bár jelenleg találni kéne valakit. Sajnos eddig még senki komoly. Eltűnnek a levelezés közben.
2018. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
elsőre furcsa főleg látni hogy a másik srácnak feláll tőled de kellemes.
2018. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen :)

Természetesen én is parázok, hogy milyen lesz :D de ha okosan választasz valakit vagy szerencséd van nem lesz baj :) szerintem

22/f

2018. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak cumiztam eddig Furcsa volt először megfogni másnak de hamar elmúlt és nagyon élveztem Nyeltem is rögtön
2018. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első orál és az anál is izgató volt a számomra, de egyúttal kellemes is. Mivel uni vagyok, négyszer élhettem át ezt az izgató, de kellemes érzést.
2018. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak cumiztam eddig Furcsa volt először megfogni másnak de hamar elmúlt és nagyon élveztem Nyeltem is rögtön
2018. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágysz rá, nem kell félni. Én passzív vagyok, első anál nem volt teljesen hibátlan, de azóta imádom. (Rossz se volt, csak nem volt olyan élvezetes, mint mostmár, jó pár alkalom után.)
2018. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha pl valaki heteró akkor szerintem elég kellemetlen lehet. :D
2018. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!