Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Számotokra mi az izgalmasabb?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi az izgalmasabb? Ha a partneretek pénisze nagyobb vagy a tietek? Vagy nincs ilyen?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy izgalmasabb ha nagyobb a partneré.
2018. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem nincs nagy (igaz passzív vagyok), de nekem 8 hogy mekkora a partneremé, oké ne legyen kicsi, de számomra az átlagos a legjobb méret.

20f kecskemét

2018. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bandita71 ***** válasza:
100%
Orálnál mindegy, de ha dugnak akkor inkább kisebb, mert nagyon szűk vagyok így nem fáj annyira!
2018. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindegy csak szőrös legyen
2018. márc. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az egy centiseket szeressem.
2018. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok, így az enyém kevésbé fontos. A lényeg, hogy jól tudja használni. :)
2018. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok, és kettőnk közül a páromé a nagyobb. Szerintem ez az ideális leosztás, ha már lehet választani. Egyrészt a szex szempontjából az ő mérete az, ami fontos, és mindkettőnknek úgy lesz élvezetes igazán, ha az övé az átlagnál nagyobb. Másrészt számomra már maga a látvány meg a tudat is izgató, hogy az övé mekkora. Neki pedig kifejezetten tetszik, hogy az enyém kisebb. Így aztán szívesebben kényeztet kézzel, vagy akár szájjal is, még ha nyilván kevésbé gyakorlott is ilyen téren, mint én. Illetve egy kicsit zavarná is elmondása szerint, ha passzív létemre az enyém lenne sokkal nagyobb. :)
2018. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
aktiv vagyok és nekem kisebb de engem izgat amikor látom hogy totál kemény amikor benne vagyok
2019. okt. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!