Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A BDSM nagyobb kielégülést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM nagyobb kielégülést okoz mint a " normál" szex?

Figyelt kérdés
Ki mit èlt meg ebben a " műfajban"?

2017. dec. 31. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Alárendelt szerepben sokkal jobban fel tudok izgulni, mint vanilla szexben.
2017. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A BDSM nem okoz nagyobb kielégülést mint a szex mert a kettő nem összehasonlítható és nem is pótolja egymást. A BDSM - mit oly sok más fétis ill. életstílus - egy fűszer amit van aki szeret, van aki nem. Van olyan aki azt szereti, ha nagyon csípős, nagyon fűszeres az amit eszik és van aki nem. De olyan nincs aki magában eszi a borsot és azt mondja, hogy finomabb, mint a "normál" étel.


Az pedig, hogy ki mit kedvel egyéni preferenciától függ. Ha valaki szeret valamit az általában jó neki. Aki kedveli a BDSM-et és szex közben gyakorolja, akkor az valószínűleg jobb neki, mintha nem csinálná. Merthogy emberek általában azért csinálnak dolgokat, mert jól esik. :)


Ez pontosan olyan, hogy ha valaki szereti ha a barátnőjén rövid kockás szoknya van, akkor valószínűleg élvezetesebb lesz a szex ha ebben a ruhadarabban szeretkeznek, viszont önmagában a kockás szoknya nem fog nagyobb orgazmust okozni ha csak szimplán ránéz az illető.

2017. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-essel vitatkoznék: nekem a BDSM nem szimplán fűszer, annál sokkal több. De más viszonylatban is állok hozzá, mint a szexhez.

A BDSM nekem olyan mint egy terápia, amikor maximálisan átadom magam a másiknak, és ezzel ki is zárom az elmémből minden hülyeséget.. Ezután pedig olyan adrenalin, dopamin stb löketet kapok ami kicsit olyan mint az extrém sportolóknak egy ejtőernyős ugrás, vagy akár a drog. Igen rá lehet szokni.

És ilyen tudatállapotban viszont az orgazmus is egészen új értelmet nyer, általában sokkal intenzívebb érzés mint egy gyors szex után. Erre még rá lehet tenni hosszan elnyújtott orgazmuskontrollal.

Szóval én azt mondom, igen, aki erre fogékony, vagy ez a fantáziája, annak nagyobb kielégülést okoz. Nekem biztosan.


25/F (szub)

2017. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sokkal nagyobb kielégülést okoz, mint a sima szex. Sőt, bár élvezni tudom, de már-már unalmasnak találom a sima szexet..

26/F switch

2018. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak vanilla de abból jó sok :D

Semmi fétisem nincs csak a gyöngédség...

2018. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen, sokkal jobban felizgulok tőle. Mi úgy szoktuk, hogy pár részletet előtte megbeszélünk, kb mi fog történni. Szembekötés kikötözés alap, erre jönnek a büntetések is. Meg szerepjátékok is. Sosincs két egyforma, így változatos az együttlét is.

23L

2018. jan. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb élvezetet nyújt egy BDSM szeánsz mint egy sima aktus. Én a szeánszokat is szexmentesem űzöm.
2018. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!