Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tanácsolnátok ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel társkeresőn ismerkedtem meg. Eléggé bejövünk egymásnak, megvan a közös szimpátia és szívesen találkoznék vele. Csak az a baj, hogy én budapesti vagyok ő pedig Balatonalmádiban lakik. Egész héten dolgozik, kivéve vasárnap, még most a 4 napos hosszú hétvége alatt is dolgozni fog. Ő tud csak jönni, mert az ő családja, nem tudja, hogy a fiúk is tetszenek neki, szóval az, hogy én utazzak nem megoldás. Mit tudnánk csinálni? Félek, ha nem találkozunk hamarosan talál valaki mást a közelében, egyszer már jártam így. Én 21 éves, meleg srác vagyok. Esetleg kérjem meg jöjjön fel, csak vasárnapra.

2018. márc. 11. 22:07
 1/4 anonim válasza:
88%
Mivel nagyon más választásod nincs, hívd el magadhoz.
2018. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is simán lemehetsz, sétáltok egyet, ilyenek, azt hazamész.
2018. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mi értelme a távkapcsolatnak? pontosítok mi értelme így elkezdeni egy kapcsolatot? vagy a távolság változni fog, mert akkor nem szóltam?
2018. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, de ha már találkozunk, akkor nem csak sétálni akarnánk valószínűleg...
2018. márc. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!