Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik már szexrandizta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik már szexrandiztak: előfordult olyan, hogy a partnereteknek kellemetlen szájszaga volt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ami azt illeti elő... Igaz életemben összesen 2* szexrandiztam de megmondtam neki hogy ne haragudj de így élőben már nem az én esetem. (Nem mondtam meg hogy figyu, borzalmas szájszagod van. :D ) Eleinte meglepődött, kicsit meg is sértődött. Ez az igénytelenség netovábbja és teljesen elment tőle a kedvem.

21 aktív fiú

2018. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek.
2018. márc. 19. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hat ez jo kerdes de csokig nem jutottunk csak o jutott be a szamba es a farkaval nem a nyelvevel :D Az meg finom volt habar az elso elvezes a megkerdezesem nelkul landolt a nyelvemen xD
2018. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
sajnos elő fordult...
2018. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nálam alap dolog, hogy megírjam beszélgetéskor, hogy majd a találkozó előtt mindketten fürödjünk és mossunk fogat.


Nem sértődött meg még rajta soha senki. Nem volt ilyen problémám, remélem ezért is, mert tudok szólni.

2018. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, eddig kétszer. Mindkettőnek iszonyatosan kellemetlen és elég erős sz*rszag áradt a szájából. Kulturáltan rendeztem le, mivel tisztában voltam azzal, hogy a szájból eredő sz*rszag általában gyomorproblémára (nyitott gyomorszáj) utal.
2018. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer ismerkedtem valakivel, tök szimpi volt meg minden, aztán miután találkoztunk, totál vörös volt az egész fogínye a gyulladástól és a fogai közepéig ért le a plakk.. :D
2018. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!