Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Full melegek titeket nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full melegek titeket nem zavar hogy ti is heteroszexuális aktusból születettek meg?

Figyelt kérdés
Mindenki heteroszexuális kapcsolatból tehát heteroszexuális szexből fogant meg és a melegeknek is van Édesanyuk Édedapjuk akiket nyilván szeretnek is a melegek , de itt most konkrétan az a kérdésem hogy zavar-e tudat alatt phszihésen titeket ?hogy nem olyan homoszexuális szexből fogantatok amilyent ti szoktatok csinálni hanem olyan szexből amilyent sosem csináltok heteroszexuális szexből.

2018. márc. 23. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
😂 Egyáltalán hogy tud úgy megfoggi, ha csak két azonos nemű szexel?
2018. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, egyre jobb kérdések :D
2018. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavar. Főleg azért nem, mert egészséges ember nem képzeli el, vagy fantáziál arról, hogy a saját szülei szexelnek....
2018. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Mivel homoszexbol nehezen lesz gyerek, igy nem, nem zavar. Melysegesen hidegen hagy, hogy masok hogy szexelnek.


A heteroknak is a sajat szexualis eletukkel kellene foglalkozniuk, es akkor nem lenne annyi ostoba homofob.

2018. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez egyik meleget sem zavarja(én is az vagyok és engem nem zavar), bár ez az én véleményem :)
2018. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De, néha azt kívánom bárcsak apám szült volna meg. Milyen hülye kérdés ez?
2018. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
azigen
2018. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez komoly kérdés, vagy csak unatkozol? Egyáltalán nem érdekel a szüleim szexuális élete, az pedig teljes mértékben természetes, hogy az ő aktusukból lettem. Mégis milyen bugyuta egy feltételezés ez?
2018. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem hogy érdekel-e a szüleid szexuális élete.

Ha nem azt hogy mégis csak heteroszexuális szexből fogant mindenki és női méhben fejlődött és női vaginából született meg és női mellből táplálkozott mindenki.

2018. márc. 23. 14:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavar.

Hetek, hónapok, sőt évek óta nem alszom rendesen emiatt.

Mennyivel boldogabb lehetnék, ha egy pasi hátsó felében fogantam volna meg, nem anyám méhében. Sokkal vidámabban telt volna az egész gyerekkorom! De így, ... Szörnyű ez a tudat.

WTF?!?

2018. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!