Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nagyon gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Mazo mániás vagyok. Ha éppen nincs aki kezelésbe vegyen, akkor saját magamat szadizom hosszű órákon át. Le lehet erről szokni, vagy ez már gy marad?

2018. márc. 25. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeség! Miért lenne gáz? Nem kell erről leszokni. Én is ilyen cipőben járok és eszembe sincs leszokni! Egyike a legjobb dolgoknak, ha valaki kínoz, vagy magamat kínozhatom! Ha akarod írj rám nyugodtan!
2018. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Pszichiáter. Amúgy a mentális betegségek kategóriában kellett volna kérdezned.
2018. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Fiú vagy, vagy lány?

Gondolom fiú, mert h nem az lennél kiírtad vna. :)

Miket teszel magaddal?

2018. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy a kategória szerint ez nem kérdés!
2018. márc. 25. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez még nem mentális betegség szintje
2018. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
A végén amikor levágtad a nemi szerveid, akkor elmúlik örökre
2018. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on keres rá Dr. Hevesi Krisztina szexuál pszichológus "SZEXtrém" című előadására, ott beszél mind a szadó mazó-ról minden egyéb szexuális perverziókról és hasonlókról, elmondja hogy hogyan és mért alakulnak ki illetve mi az a pont amin túl már káros lehet.



(Belinkelem ide a videót csak nem tudom hogy nem fogják-e törölni: https://www.youtube.com/watch?v=abMUgdWlBjk&ab_channel=V%C3%..

2018. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell leszokni róla.
2018. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet leszokni róla. Igazából ha megfelelő partnered van aki tudja a határokat nem lehet különösebb gond. Tartós, végleges fizikai károsodás ne érjen az a lényeg. Nekem is vannak sub,sub mazó partnereim. Bizonyos szabályok felállításával élvezhető kiélhető és senki sem sérül sem testileg sem lelkileg.
2018. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell leszokni róla. Én egy mazo srác vagyok, aki szereti, ha a partnere kedvére megszadizza. Imádom, ha körmeivel karmol, leszorít, szorongat stb. Azt is szeretem látni, hogy ő is évezi. Talán a mértékletesség az fontos, mint mindenben az életben, viszont ezt meg lehet beszélni a partnereddel. Amíg te irányítod a vágyaidat, addig jó. :)
2018. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!