Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az izmos meleg fiúk hasonlóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmos meleg fiúk hasonlóan izmos pasit keresnek, vagy inkább vékonyabbakat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet altalanos valaszt adni.

Valaki ezt valaki azt .

2018. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan izmos meleg fiú aki meg a testes 120-150 kg súlyú emberekre izgul.
2018. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiknek ez, a másiknak amaz...Bár én vékonyabb vagyok -és gondolom, aktív- ugyanúgy randiznék egy sokkal izmosabb sráccal is, ha meglenne a kémia. :)
2018. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tök passzívnak tűnhetek testalkatra és mégis aktív vagyok. Ráadásul meglepő, hogy sok izmos/sportos srác izgul arra, hogy egy ilyen alkatú srác dugja meg őket, vagy ilyet sz-pjanak. Szóval van rá példa. Nem is kevés. A legcukibb srác akivel összejárok néha dugni, tök izmos. Imádom is tapizni a karját, mellét, stb. Ő meg szintén imádja simogatni a vékony testemet, pedig a szokásosnál is vékonyabb vagyok sajnos, de neki ez irtóra bejön.
2018. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!