Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit érezhet az, aki elôször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az, aki elôször próbálja ki a passzív szerepet? Nem fáj? Mit tanácsoltok egy kezdônek?

Figyelt kérdés
Csak az análról érdeklôdik, se orál, se semmi más.

2018. ápr. 6. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nagyon jó érzés:)

Másnap én mindig boldogabb vagyok:D Persze azért érzem, hogy mit tett a fenekemmel, de ez nem olyan rossz, inkább izgató:)

2018. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Amit megtanultam hogy nincs olyan hogy sok a síkosító.
2018. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szívesen beszélgetnék ilyen érdeklődő srácokkal:)
2018. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jó volt elsőre is, nem fájt. Nagyon élveztem. Síkosító és türelem elsőre, akkor nem lehet gond.
2018. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az volt a fura, hogy a nagy 20 centis dildóval nem fájt, de amikor valaki dugott az kicsit fájt.
2018. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Sok síkosító, ujjazd magad, tágítgasd a feneked. Nekem első alkalom se fájt így, pedig srác nem kis mérettel volt megáldva.
2018. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Most vagy mindenki kamuzik és még jobb heterók válaszolnak vagy még jobb nők és nem is férfiak.


De nekem az első két három alkalom fájt. Nem volt sokáig kellemes. Mindig kellett egy 6-7perc mire megszoktam. De az első ténylegesen csak fájt. Feszített, hiába használtunk elég sikosítót és tágított ujjal. Ráadásul a barátom már tapasztalt ezen téren nem én voltam neki az első. Nem vele volt a baj. Egyetlen meleg barátom van még aki elmondta,hogy neki is fájt az első pár alkalom és óvatosan kellett csinálni mindent. Szerintem itt sokan kamuznak. -.-

2018. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
7/7: Ez simán alkatfüggő. Mint írtam, nekem nem fájt az első (mert előkészítettem magam), de tény, hogy az még nem volt túl jó.
2018. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első alkalom kicsit kellemetlen volt, amikor belém hatolt a partnerem, de utána élveztem, hogy benn volt. Ez a kellemetlen érzés a behatoláskor azóta is megvan, de hamar elmúlik, és minden alkalommal élvezem a szexet.
2018. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Thillmin ***** válasza:
95%
Csak amikor legelőször maszturbáltam análisan, az volt kellemetlen egy kicsit, vagy inkább úgy mondanám, vegyes érzés volt. Azóta sem önkielégítés, sem rendes együttlét nem fájt. Sőt, épp az a durva, hogy maszturbálásnál rendszeresen előfordul, hogy minden óvatosságom ellenére is fölsértem a vékony hámréteget a végbelemben, de egyáltalán nem fáj! Nem is érzem! Épp csak azt veszem észre, hogy vérzek... elég para! Az én javaslatom a végtelen türelem és a nagyon sok előjáték. Minél jobban ellazul a záróizmod, annál élvezetesebb! Szerintem.
2018. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!