Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire figyeljek első alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek első alkalommal a Magnum szaunában? Tippek?

Figyelt kérdés

18 vagyok és el szeretnék látogatni a magnum szaunába de egy kicsit félek.

Mikor lenne a legjobb lemenni az én koromban?

Egyedül menjek vagy találjak valakit magam mellé?

Van valami tipp/javaslat amit jó ha tudok?



2018. ápr. 12. 18:32
 1/9 Ramone ***** válasza:
73%
Bármit is leejtessz csak saját felelősségre hajolj le érte
2018. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha egyedül mész azonnal rád repülnek, vigyázz a lukadra :)
2018. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Egyedül ne menj,inkábbhaverral vagy haverokkal.


Ne fogadj el senkitől italt,ha iszol akkor kérj dobozos üdítőt vagy sört,de a lényeg hogy semmilyen formában ne érjen hozzá senki.


Sajnos jó pár srácot beginaznak és aztán meg gumi nélkül dugják...

2018. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Először is, jól gondold meg, hogy fel vagy-e készülve az ilyesfajta nyílt és határok nélküli szexualitásra, látványra, tapasztalatra. Ha valóban vonz a dolog, mehetsz egyedül is szerintem. Csak azt engedd meg és annak, ami/aki valóban vonz, ne engedd hogy kihasználják a fiatalságodat. Vigyázz a betegségekre, fertőzésekre, mindenképp védekezz, ha alakul valami. Ha leülsz valahova, a törölköző legyen alattad, ha kabinba mész, fertőtleníts mielőtt ráfekszetek az ágyakra. A gáz alakokat kerüld, ha jól nézel ki, helyes vagy akkor sokan fognak bepróbálkozni nálad.


Belépésnél kapsz egy törölközőt, papucsot és óvszert, gyakorlatilag ez minden amire szükséged lesz.


A Szauna 69-et csütörtök és vasárnap estére ajánlom, a Magnumot kedd estére és hétvégére.


Remélem, hogy tudtam segíteni!

2018. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thillmin ***** válasza:
92%

A cruising rész (ahol császkálnak azok, akik éppen partnert keresnek) és maguk a kabinok is elég félhomályosak, nincsenek jól megvilágítva. Arra is készülj fel, hogy a legtöbben nem mernek nyíltan kezdeményezni, rád fognak várni, hogy adj valami megerősítő jelzést. Mások meg elég rámenősek, és frankón odanyúlnak, végigsimítják a farkadat, amikor elmennek melletted. Gondold át előre, hogyan akarod visszautasítani a nem kívánt alakokat. Inthetsz nemet a fejeddel, eltolhatod a nyúlkáló kezet, vagy csak mondd, hogy nem...


UI.: Nem árulod el, mikor mész? Talán én is eljönnék akkor, hátha tetszünk egymásnak! :)

2018. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thillmin ***** válasza:
87%
Jajj, utólag vettem észre, hogy félreérthető volt, amit írtam! A legtöbben a derekukon törölközővel mutatkoznak, ez a standard. Ha így teszel, nyilván nem fogják tudni a farkadat fogdosni. Amit erről írtam az nyilván akkor eshet meg, ha bevállalós és exhibicionista vagy, mint én (és pucéran vagy).
2018. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
A fiatalok késő este 10 után mennek. Jól fogod érezni magad és kész.
2018. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez nem így van, túlzás hogy bárkit is beginázzanak.

Én számtalanszor voltam, italt senkitől nem fogadtam el,de eleve bevállaltam hogy gumi nélkül dugjanak egyerre több pasival is persze saját felelősegre. Nekem zavaró, szeretek közben is szopni és nem a gumit akarom szopni!!!

21/F

2018. ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Minenkinek a jótanácsokat!
2018. ápr. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!