Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Transzvesztita, mas is volt/va...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzvesztita, mas is volt/van igy?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzanak a transzvesztitak. Nem engednem,hogy megdugjanak,de lehet leszopatnek egyet,ahigy irom.. a peniszem ebredezik! Es lehet hogy megkostolnam enis a peniszet.. de az tuti higy elmennek egyhez meg neznem alaposan tetotol talpig,kivancsi lennek a mellere a peniszere,a segglyukara.. meg soha nem lattam az sajat peniszemen kivul mas peniszt.. kozelrol.. es kivacsi vagyok milyen a tapintasa,milyen hogy ha huzogatom.. erezni ahogy felall neki! De mikor elhatarozom magam,hogy elmegyek soha nem megyek el.. mert buntudatom lenne,szoktam rajuk masztizni,de elvezes utan buntudatom van! Ezert is nem szeretnek elmenni.. mert lehet,higy ott nem birnek magammal.. mert ugy mennek el,hogy megneznem kozelebbrok aztan annyi.. na de ha beizgulok?! Es utana nem tusnam elkepzelni magam.. feldolgozni.. lehet higy csak kivancsi vagyok?? Bunko valaszokat nem kerek! 19/f

#transzvesztita #trans sex
2018. ápr. 19. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb úgyis megérik benned a gondolat és rászánod magad és kipróbálod.
2018. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. nagyon piszkalja a fantaziam!
2018. ápr. 19. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy megtudd mit akarsz, meg kell tenned. A bűntudatod amiatt lehet mert nem érzed heterónak a felállást, félsz hogy vonzana a dákó, de ha erre vered, akkor ez már megtörtént. Nincs ebben szégyelni való, és ha bevallod magadnak te is boldogabb leszel.

Nekem is így indult hogy csak elmegyek, megnézem milyen, esetleg kiverem neki, a vége meg az lett, hogy ő tolta be nekem, utána nagyon bűntudatom volt, de jövőhéten már mentem megint, idővel a bűntudaton is túl lettem.


Tedd meg amire vágysz, légy boldog, ne félj a lehetőségektől

2018. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem erdekelne ha nem lennek hetero.. de valamiert nem fogadom el..
2018. ápr. 20. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!