Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális ha a barátom mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom mások elött hajt rám?

Figyelt kérdés
Nem tudom én vagyok e túl szégyenlős, de pl szilveszterkor volt egy nagy barati tarsasagunk, veluk ittunk egy haverunk lakasaban es ultunk a kanapen, en ultem a baratom oleben igy vele szemben, es smaroltunk, a tobbiek nem tudom mit csinaltak, de ott elkezdett fogdosni meg markolaszni, de ez peldaul tegnap is elofordult mikor egy masik tarsasaggal voltunk moziban. ha ketten vagyunk akkor soha nem csinalja ilyen durvan eroszakosan, akkor inkabb en kezdemenyezek. miert van ez?
2018. ápr. 21. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszterkor biztos, de a másiknál volt a szervezetében alkohol? Ha igen, akkor szerintem az lehet a dolog nyitja.

Egyébként meg ha zavar, akkor beszéld meg vele. Viszont ha nem zavar, akkor élvezd.

2018. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Én egyfajta birtoklási vágyat olvasok ki a leírtakból.

Röviden mikor másik is vannak körülöttetek akkor kinyilvánítja hogy te az övé vagy. Ezt otthon nem kell bizonyítani hiszen nem lát senki titeket és nem lehet az hogy rád hajt valaki.

Ez csak

2018. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem volt alkohol akkor benne, csak ugy siman. De egyebkent szokott eroszakoskodni, ezért inkabb nem mondok nemet
2018. ápr. 21. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És te hagyod hogy erőszakoskodjon veled?
2018. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat nem tudok mit csinalni
2018. ápr. 22. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De tudnál mit csinálni, mondjuk otthagyni. Ez csak rosszabb lesz.
2018. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De szeretem, nem fogom otthagyni meg tudjuk oldani valahogyan
2018. ápr. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!