Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítség, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ugye én meleg vagyok, de van egy kány akivel nagyon szoros, jó kapcsolatot ápolok. Vagyis ápoltam. Nemrégiben szerelmet vallott nekem, de sajnos vissza kellett utasítanom, mivel én a legjobb barátomnak vagyok szerelmes. Igaz plátói, hisz ő hetero. Mivel még nem nagyon történt velem ilyesmi, nem tudtam hogy reagáljam le, de biztosra mentem, hogy a lehető legkedvesebb, leggyengédebb módon tegyem. Biztosítottam, hogy részemről folytatódhat a barátságunk, ha ő is úgy érzinés nem lesz neki kínos. Az ajánlatot elfogadta, ám olyan 2 héttel ezelőtt elkezdte fenyegetni a "kiszemeltem". Teljesen összetörte, eltakarja űzni a suliból. Ugye én ott vagyok neki, kiálltam mellette, és vissza is vett magából a lány, de mégis rosszul érint, hogy miattam érzi magát fenyegetve. Sosem láttam még sírni, de most majdnem sikerült. Most jelenleg engem fenyeget, de én megtudom védeni magam. Viszont a barátom miatt nagyon aggódombés tanácstalan vagyok. Egy ilyen helyzetben mit tegyek? Mi a helyes?

2018. ápr. 25. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, de ideges voltam és siettem .
2018. ápr. 25. 21:10
 2/7 anonim válasza:
83%

(Nem sértésképp)

Legyél férfi.

Kellő tartással,de nem szidkozòdással mehet melegebb éghajlatra.

Vagy egy másik opciò hogy a csajjal beszéld meg személyesen hogy (ha kell füllents) szép,kedves stb...stb... de te nem tudsz váltani az identitásodon.

2018. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálok. Megmondtam neki, hogy nem értem miért kell ezt csinálni, hogy mi haszna belőle stb. De nem tágít. Szerinte "tönkretettem őt" és "örülne ha meghalnék vele együtt". Azt mondta, hogy ennek még nincs vége, a sukiból elfog menni, de nem hang nélkül. Mondta, hogy ha kell megvereti, ilyenekkel fenyegetőzik. Persze mondtam neki, hogy az lesz az utolsó hibája az életében, de fogalmam sincs mit tegyek ha megteszi. Bár járok kondizni, az erőlétem is egész jó, azért egy csapattal énse fogok elbírni.
2018. ápr. 25. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
még hogy csak a srácok lehetnek friendzone ban
2018. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
100%

Megvereti, mi? Maffiózó vajon vagy csak az arca nagy?

Nem olyan egyszerű ám az, nekem is vannak kapcsolataim, de elintézni, hogy valakit konkrétan bántson valaki, az vagy nagyon drága vagy máshogy kell nagyon megfizetni érte.

Senki sem kockáztatja a személyi szabadságát csak úgy.

Szerintem amelyik kutya ugat, az ritkán harap.

2018. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: én azt tenném, hogy felvenném a mobilommal, amit a lány mond, amikor fenyegetődzik, majd mondanám neki, ha nem fejezi be, akkor a szüleinek lejátszom a felvételt.
2018. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alázd le!

Megmondod, hogy takarodhat is a közeledből, ezzel bebizonyította, hogy a barátságodra se méltó, és ha hetero lennél se kéne egy ilyen idegbeteg, erőszakos hárpia. De ha ennyire hisztis a faxhiánytól, szívesen beajánlod pár havernak, aztán lecsillapítják. Téged nem érdekel, milyen mélyen akarja magát megalázni amiatt, hogy nem dugtad meg, de innentől hagyjon ki az életéből.

2018. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!