Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lennék attól hogy zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék attól hogy zavar a fiatal csínos kolleginák öltözködése a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Van pár kollegina aki nem zavartatja magát és az irodahelyiségben vetkőzik, öltözködik.

Többször szóvá tettem hogy ezt nem itt kéne. Erre a férfi kollégák lebuz......


2018. máj. 2. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miért zavar?
2018. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Mert nem vagyok kíváncsi mások, idegenek fehérneműjére
2018. máj. 2. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ettől miért lennél meleg? De azt úgyis te érzed belül, hogy melyik nemhez vonzódsz. De ha zavar menj ki, vagy ne nézz oda...
2018. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem vagy meleg. Én ugyanígy voltam, egy férfi kollégám rendszeresen előttem vetkőzött, borzasztó zavarba jöttem. Hiába szóltam neki, az volt a válasz, hogy de hát úgyis láttál ilyet.


Teljesen normális, hogy nem akarod a kollégáidat fehérneműben látni, függetlenül attól, hogy mennyire csinosak és szépek.

2018. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem tenném szóvá, engem nem zavarna.
2018. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól leszel meleg, ha a férfi kollégáid vetkőzése érdekel és nem attól, ha a kollegináidéra nem vagy kíváncsi.

És bár egy baráti társaságban szerintem normális az ilyesmi, de egy valamennyire elszigetelt munkahelyi viszonyban nem feltétlenül. (Ám azért nagyon prűd a világunk...)

2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!