Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veszprémben van olyan hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszprémben van olyan hely, ami melegbarát?

Figyelt kérdés
Ahol mondjuk a fiatalabb korosztály is járatos, nem csak a nagypapák

2018. máj. 4. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mit ertesz melegbarat alatt. A legtobb helyrol nem dobnak ki ha az azonos nemu paroddal toltod ott az idodet (kulturaltan).

Ha ismerkedni szeretnel, arra viszont nincs kulon hely. Igazabol meg heteroknak sincsenek normalis ismerkedos helyek veszpremben, nem hogy a melegeknek. :D Ennyibol banom en is hogy itt lakom.

2018. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Veszprém viszonylag toleráns város, de külön helyről nem tudok, hogy lenne.
2018. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem raknak ki sehonnan, Expresszóból sem, csak megnéznek. De hát mindenhol megnéznek. Meleg szórakozóhely sajnos nincs:)
2018. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Pannon Egyetem
2018. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szigony, a Petőfi színgáz mögött van, pince helyiség, nyáron van teraszuk is.
2018. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszprémi vagyok, de erről a Szigony nevű szórakozóhelyről még nem is hallottam. Talán azért, mert nem járok hasonló pubokba. Egyébként ezt a képet találtam róla, valóban toleráns helynek tűnik: [link]
2018. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!