Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem találok normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok normális srácot? 18/f

Figyelt kérdés
Sportos, pesti srác vagyok. Eléggé jókat lehet velem beszélni, és nem vagyok egyáltalán lányos típus. Csúnyának sem mondanám magam, sőt. Viszont nyíltan nem vállalom föl magam. Hol találhatnék normális korombeli srácot?

2018. máj. 8. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresel, találsz.
2018. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hidd el keresek, de rengeteg embernek csak a szex kell :/
2018. máj. 8. 20:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem így van. Nekem két hosszú kapcsolatom volt, az egyiket meleg szórakozóhelyen szedtem össze, a másikat meg a rómeóról.
2018. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egy meleg párt ismerek akik hűségesek egymáshoz, és így nem lapnak el betegségeket.
2018. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha arányosan nézzük egyáltalán nem több a megcsalás. Kb minden 2 ember elválik és kb minden 2.embert egyszer az életben megcsalnak. Nem vádaskodo választ kértem :). További szép estét!
2018. máj. 8. 20:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem támasztasz esetleg magas elvárásokat a másik fél irányában?

Olyan oldalon keresel, ahol nem vállalod a fotódat, hiszen azt írtad "nem vállalom föl magam"?

Csak interneten próbálkozol, hogy megmaradjon az anonimitásod?

Ha Igen válaszok hangzanak el, akkor valószínűleg várnod kellene a kapcsolatra, amíg teljesen felkészülsz rá. Az emberek nem képesek a bokorban randizni, így igénylik, hogy a másik is felvállalja önmagát és társát (amihez nem kell "nagydobra" verni, de mégsem titkolni mindenki előtt).

Én például először tisztáztam magamban az érzéseimet, tájékoztattam mindenkit, akiknek személyesen akartam elmondani és csak azután láttam neki annak, hogy felregisztráljak romeóra. Ami nem nagyon tetszik... (De még csak 18 vagyok, yeah! :P) Úgyhogy a nyáron majd elmegyek inkább személyes párkeresésre.

De, ami a lényeg, hogy amíg az ember önmagával és szűk környezetével nincs harmóniában, addig nem ajánlott még több felelősséget vinnie haza.

2018. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Valóban megfigyelhető ez a dekadencia napjainkban. Az emberi kapcsolatok elértéktelenednek, helyüket pl az lmbgtzu mozgalom egysorosai váltják, amik hasonló értéktelenséget hordoznak. Ez ma divat, szellemi és nemi indenditás tiprása, mert homokosnak senki sem születik...
2018. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresőkkel az az egyik legnagyobb baj, hogy ott tényleg a többség csak szexet akar vagy kamus (mondjuk társkeresőn kívül nem ismerkedem, mert nem járok meleg helyekre, nekem nem jön be).

Rólam sem tudja senki, de romeón tettem ki képet magamról, mert én sem írok olyanra, akinek nincs kint képe vagy nem küld, ha már rám ír.

Sokan túl magas elvárásokat támasztanak, pedig ha kép alapján megvan egy alap szimpátia és a beszélgetés során is szimpatikus a személyisége, akkor már csak találkozni kellene és ott majd eldől, hogy valójában is szimpatikusak vagytok-e egymásnak vagy nem.

2018. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol találhatsz pl itt is :)

18/f

2018. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen azért nem találsz, mert kevesen vagyunk “normálisak”. Arra, hogy hol találhatnál normális korodbeli srácot nem tudok választ adni, mert ezt én is csak keresem. 😂😕


#7 Csak kíváncsiságból, hogy és hol tervezel személyes párkeresést?

2018. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!