Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mi a döntő? Arc, test,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a döntő? Arc, test, farok vagy mi?

Figyelt kérdés
Mióta szexhavert keresek figyeltem meg valamit és érdekel igazam van-e. A bi srácoknak a test és a farok a lényeg. A melegeknek az arc. Mármint a passzívaknak. Kérlek írjátok meg nektek melyik a döntő és írjátok mellé, hogy biszexek vagy melegek vagytok-e.
2018. máj. 9. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
csak a F . A . R . O . K
2018. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Először a farkincájára vagyok kiváncsi hogy tudjam mekkorát kapok a popsimba
2018. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezem azoktól, akik azt írták, hogy csak a farok, ti ismerkedéskor azonnal a farokkal találkoztok? Mi alapján döntitek el, hogy ez, vagy az a farok nektek jó?

Az az érzésem, hogy ti itt csak trollkodtok.

2018. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Vagy csak szexet akarnak mint èn...
2018. máj. 14. 11:03
 15/18 sandrisbp ***** válasza:
100%

#13-as: netes ismerkedéskor sokan csak farok képet mutatnak, és akkor abban is lehet valami, ami megfog :).

Amúgy olyan netes ismerkedésnél, ahol értelmesebben chatelünk vagy levelezünk (szóval nem csak olyanokról van szó, hogy mit csinálnál velem, meg hogy aktív vagy-e vagy paszív, meg ilyen sablonos meleg témák), ha arcra nem ellenszenves és ápolt, de az alakja és farka kimondottan rendben van, az teljesen jó alap bármire. Utcán, strandon viszont csak olyan után fordulok meg, vagy szólítom le, akinek az arca és alakja tetszik. Utána meg a viselkedés sokat számít, de az hamar kiderül.... Biszex vagyok.

2021. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 Ment a zöld, teljes mértékben egyetértek.
2021. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Az, aki netes ismerkedéskor azonnal a farkáról küld nekem képet, el is ásta magát. Ez pont olyan, mintha csajjal ismerkedsz, és ő a puncijáról küld képet. Ismerkedéskor qrwára nem érdekel a potenciális partner nemi szerve, még akkor se ha csak egy alkalmi szex a cél. Akit első lépésként csak az érdekel, az, szerintem, elég kis igényű.


#13 vagyok

2021. márc. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 Nagyon igazad van.
2021. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!