Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan férfi, aki kipróbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki kipróbálta a szopást, úgy hogy sem előtte, sem utána nem volt több szexuális kapcsolata férfivel? Vélemény? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ez HOMO !!!
2018. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez homo? Tegyük fel, valaki egy kipróbálja, mert kíváncsi, és rájön, hogy neki ez nem jön be? Akkor az illető onnantól homoszexuális, csak amiatt, mert ki akart próbálni valami újat? Vagy mert addig nem volt biztos magával kapcsolatban fiatalkorában?
2018. máj. 11. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Én kipróbáltam!

Rájöttem, hogy ez nekem nagyon bejön, imádom csinálni, csak nincs mindig megfelelő fiatal partner, akit lehet kényeztetni...

Sajnos most sincs, pedig de jó lenne!

2018. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. De nem egyszer hanem tobbszor szoptam. Fura volt, lenyelettek velem ha ujraxa szam ele tennek bekapnam
2018. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiprobaltam. Legenybucsuban volt hozza szerencsem. Nem bantam meg. Ujra megtennem ha ugy alakulna
2018. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én egyszer szoptam, ennek 7 hónapja, de azóta is gondolkodom hogy újra szeretném. Hetero párkapcsolatban élek.


22F

2018. jún. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!