Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktivak titeket izgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bencuska192 kérdése:

Aktivak titeket izgat ha megalázkodik előttetek a passzív srác?

Figyelt kérdés
A mostani partnerem elvárja hogy megalázkodjak, sokszor négykézláb kell lennem, nem bánom csak érdekel h mindenkit izgat-e vagy titeket mi indít be?
2018. máj. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem izgatott az efféle megalázás. Nekem lenne kínos az egész ahogy lemenne kutyába a partner

Domináns szerepem aktívként annyiban merül ki hogy ugye én dugom (ő nem) meg ágyban irányítok ill ha éppen úgy zárul a dolog én élvezek rá a farkára a végén.


De ilyen négykézlábas, irányítós dolog totál nem az én műfajom.

2018. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Passzív vagyok, de a párom is előbb rohanna ki a világból, meg én is, minthogy ennyire kutyusba lemenjek. xD

Alapból nem megyek le semennyire kutyába. A társa vagyok, nem a kutyája b**szus. :D

2018. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer fordult elő ilyen a volt párommal. Egy ismerősökkel való iszogatás után hazamentünk, és egymásnak estünk. Valahogy sorban jöttek a hülyeségek, a "mocskos szavak", és egyszer csak elkezdtünk játszani, ő pedig átment ilyen szerepbe, mint amit te is leírtál. Ott, akkor nagyon izgató volt, mindketten hihetetlenül élveztük, de csak afféle szerepjáték volt. Nem is csináltunk belőle rendszert, igazából attól, hogy alul volt, gyakran szeretett felül lenni és irányítani. :D


Kérdező, a kérdés igazából az, hogy te ezt hogyan éled meg, zavar-e, ha folyton ezt "kéri" tőled a partnered. Bármikor mondhatsz nemet, olyan ne legyen, hogy elvárja, és neked muszáj megtenned. Beszéljétek meg, és úgy csináljátok, ahogy mindkettőtöknek jólesik. Ha másra is vágysz, mondd neki. Ha gyökér, és nem fogja fel/nem akarja, az megint más kérdés...


24/F

2018. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat ez a megalázósdi. Sőt, egyenesen irtózok tőle. Nálam a szex arról szól, hogy egyenrangúak vagyunk, és odafigyelünk a másikra, hogy ő mit szeretne.
2018. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a másik akarja! Bár nekem más dolog jönne be BDSM terén.
2018. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig két emberről szól, mindekttőnek benne kell lennie, és akkor működhet tökéletesen ez a játék.
2018. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!