Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hany evesen volt eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen volt eloszor oralis szexben reszetek? Akkor vesztettetek el a szuzessegeteket vagy mar nem?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 05:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

12 évesen, a féltestvér bátyám verette ki velem a farkát.


Ennek hatására kezdtem önkielégíteni.


15 évesen vesztettem el lánnyal a szüzességemet.


16 évesen kölcsönösen kézzel és néha szájjal elégítettük ki egymást egy fiú barátommal.


Azóta is a lányokhoz vonzódom, őket kívánom, de évi 2- 3 alkalommal szeretem, ha egy fiú lecummant engem.

2018. máj. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Az oralis elmenyemkor 8 vagy 9 eves voltam, mindig lattam ahogy a macskak es a kutyak is szoktak a hasuk kornyeket nyalogatni en meg a fiu kutyanknak kezdtem el nyalogatni a toket kivancsisagbol nem is volt jo kb azonnal abbahagytam csak igy is meglatta a szomszed elmondta szuleimnek ok meg nagyon kiakadtak olyan duhosnek azota se lattam oket. Ezzel viszont pont azt ertek el egy 8-9 gyereknel hogy ne ertse mi volt ezzel a gond az eltiltasa miatt inkabb izgatott ez a dolog, de a kutyankkal termeszetesen soha tobbet nem csinaltam nar ilyet. Viszont kesobb (14 ev kornyeken) azt vettem eszre hogy a csajok mellett a ferfiak is elkezdtek izgatni szexualisan, mindig a fejemben maradt az amikor a kutyam peniszet nyalom es az a buntudat amit mindig erzek amikor ez eszembe jut kokemeny erekciot okoz, most is pedig csak beszelek rola. Ez a korai elmeny a kutyammal eleg erosem befolyasolta a kifejlodo szexualitasom es szerinten en ezert izgulok a tabu temakra es ezert szexelek foleg ferfiakkal.

Erdekes hogy egy gyerekkori trauma mennyire tudja befolyasolni az ember egeszet.

2018. máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
13 korul ferfival. Novel elso oral es szex 14, ferfival elso anal 14, novel elso anal 17.
2018. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még sajna nem volt fiúval. Idén akarom. F 27
2018. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szoptam először, aztán 18 éves voltam, mikor megdugtak. Lánnyal voltam már előtte is.
2018. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiúval volt az szex,16 évesen.Nővel 21 évesen.

22/F

2018. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még szűz vagyok lánytol fiútól egyaránt.

Cumizást is kiprobálnám.

2018. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiúval, 15 évesen, kölcsönös orál. Végül is, ezt is lehet a szüzesség elvesztésének mondani.

Lánnyal 18 évesen, 69, utána d*gás.

2018. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

16 évesen volt eleszor valami a szamba...egy tapados mufasztol oklondoztem a fürdőszobában ami a szuhanyzokwbinhoz volt támasztva.

A punciban rexona dezodort ( vékonyan leragasztva a kupakja) próbáltam volna bejuttatni a kicsi , szűk de nagyon lucskos jukba úgy hogy a mellemet fogdosva, popsimat utogetve, masik jukam

simizve jusak el a csúcsra először. ::))

Így ugráltam a földön és a számban egy kb 18 mübráner volt , fojt is a nyálam ::))

Par hétre ra ugyan ez a fürdőszobában de akkor egy barátság extrákkal kapcsokatom volt a farkát elégítettem ki orslisan es mikor behatolt hátulról ismet a szamba került a mübráner, azóta is szeretem mert alig kapok levegőt és így a puncim is sokszor raszorit es ez jó aki bennem van éppen.

Ekkor veszítettem el igazán és most 17 vagyok de a fejlettségi szintem 20-22. Már kívánta a puncim a behatolást...

Nem kerek privat levelet. Köszönöm.

2018. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
96%

13 voltam story: Volt egy barátom aki 14 volt, és ugye suliban voltunk. Mikor hazaindultam akkor megcsókolt és közölte velem, hogy áll neki. Utána elmentünk hozzá és sak nyalt nyalt nyalt. Kb 2 héttel később leszoptam. Fantasztikus élmény volt :)


16 évesen ette be nekem ugyanaz a fiú aki először orálisan kielégített. Viszont most betette. Betette és csak dugott és dugott!

2018. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!