Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Van az iskolában egy ultra sexy srác, magas, izmos, kékszem, fejformája is férfias, de egyben kedves és nagyon pozitív kisugárzású személy. Napról-napra egyre jobban belézúgok és olyant álmondtam, akivel még soha. Sokszor voltam már szerelmes, de soha nem álmodtam, hogy elhívott egy randira és egymáshoz bújtunk egy padon. Jó, álom, előszőr fordul elő, de az is furcsa volt, hogy az álomban a beszédstílúsa egy-az-egyben ugyanaz volt, mintha csak a valóságban beszélnénk. Nagyon szeretnék vele lenni, soha nem voltam még fiúval előtte, így nem tudom hogy mit kell csinálnom :(

2018. máj. 16. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ultra sexy mi? Ha pukkantó szurit nem szereti akkor semmit.
2018. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát inkább őt képzelem a dominánsabb félnek :D
2018. máj. 16. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szerelembe essel akkor lányokba, fiúkba vagy mindkét nembe bele szoktál esni. Mert ha igen akkor valószínű hogy jelent valamit. És azt hogy vagy biszexuális vagy vagy pedig meleg.


Az hogy mit csinálj.

1. Ha még nem tisztáztad magadban hogy a valóságban is akarnál-e kapcsolatot a sráccal.

2. Ha igen akkor a következő lépés hogy megtud hogy ő érdeklődik-e a saját neme iránt.

3. Ha megint igen a válasz akkor azt próbáld meg kideríteni hogy hozzád vonzódik-e.

4. Majd végül próbálj meg közelíteni hozzá hívd át magadhoz játszani vagy lógjatok együtt. Kicsiben kezdj közelíteni hozzá.

2018. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit jelent, hogy vonzódsz hozzá.

Hogy ő is? Azt neked kell kiderítened.

2018. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Perverz állat! :/
2018. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mégis melyik része? Az hogy randira hívott az álmomban? :o
2018. máj. 18. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az előbbi hülyével
2018. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!