Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van Kecskeméten kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Kecskeméten kevés meleg?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Biztos az egy hűvös környék ;)
2018. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is magas itt az elvándorlás a fiatalok közt, rengetegen mennek Budapestre dolgozni vagy tanulni. Gondolom sok meleg is, akik a fenti pezsgőbb (meleg) életre vágynak
2018. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Buran ***** válasza:
90%

Ahogy észrevettem, ez egy országosan jellemző tendencia. Vagy nem merik felvállalni, vagy maguk előtt is titkolják, de a legtöbb vidéki városban nagyon kevés a melegek aránya, mondjuk a fővároshoz, vagy egy-két nagyvároshoz képest. (Ahogy észrevettem, ott "javul" a helyzet, ahol nagyobb egyetemek működnek, Pécs, Szeged, stb.)


Illetve lássuk be, melegként a legtöbb vidéki város (én is vidéken nőttem fel), nem igazán bővelkedik olyan előnyökben, ami a melegek számára fontos. (Nincs meleg élet, ismerkedő és szórakozóhelyek, a fiatalok nagyrésze Pestre vagy külföldre megy).


Illetve, vidéken az embernek megvan az az érzése, hogy tuti valami ismerősbe botlik, ha épp randira megy... (Bár Kecskemét legjobb tudomásom szerint 110 000+ fős, szóval ez ott annyira lehet, hogy nem játszik.)


23/F/m

2018. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Ez inkább a pesti prolik között dívik, nem a normális közösségekben.
2018. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, csak nem nagyon híresztelik...bár a suliba, ahova járok/tam(csak vizsgázni kell már) tudok pár főt, meg egy lezbi párt...

Nekem nem nagyon jött be Kecskemét. Szegedhez, meg a fővároshoz viszonyítva eléggé maradiak az emberek. Mármint ott, ha egy hosszú hajú srác elmegy az utcán, pofátlanul bámulják(főleg az idősek, meg a hiperpigmentáltak...mellesleg ebből a kettőből van ott a legtöbb is)...Szóval nekem, aki pc-t hord, festett a haja, nagyon jön a reflektorfény. :D

21/F

2018. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Az Alföldön szerintem hidegebb van mint máshol.
2018. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. El szoktak húzni... mondjuk Londonba.

2. Aki meg valóban ott él, ahol született, az is ferdít, aztán simán beírja magát budapestinek a társkeresőn. Jobb pozícióból indul egy rákeresésnél, illetve kisebb településekre nem merik az emberek beírni magukat.


(Pl. bzi vagyok, Alsópusztaegyházáról. Ahol köztudottan van 20 fő 90 éves, meg két fiatal, abból az egyik lány. Na vajon ki lehet akkor... Tudod, sokan direkt rákeresnek a falujukra, heterók is, hogy van-e onnét beregisztrált. Hamar híre menne. Ezért a valóságnál is szélsőségesen magasabb a budapesti melegek aránya)

2018. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Kecskeméten kevés? Itt minden második meleg kecskeméti...
2018. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert arra fele hideg van.
2018. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Saját tapasztalatom szerint sokkal kevesebben vannak mostanában a társkeresőn, illetve vicces módon pont Pesten csappantak meg nagyon.

Én 2012-2016 között szinte folyamatosan fent voltam, aztán 1 éves kapcsolatot követően január óta böngészem újra. Kénytelen vagyok vidékről is nézegetni, mert az összes pestit átnéztem. Beállítottam magamat Kecskemétre is és szerintem jobb a felhozatal. :-)

Mindemellett spiritualitással foglalkozok. Olyan elméletem van, hogy 2016-ban jött egy jobb periódus a világban és többen megtalálták a párjukat. Én is és az Igazinak hittem, csak éppen ő rontott el mindent.

2018. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!