Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik olyanokat mondanak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D-m-n-k kérdése:

Akik olyanokat mondanak, hogy "semmi bajom a melegekkel, amíg nem előttem csinálják", azok tényleg ilyen környezetben élnek?

Figyelt kérdés

Mármint olyanban, ahol folyamatosan melegek "csinálják" előtte. Ez tényleg ennyire gyakori dolog? És ha igen, hol van ez a hely? Én látni akarom :DDDD


Egyszerűen nem bírom felfogni ennek az egyébként elég gyakran elhangzó dolognak a lényegét xD Vagy hogy egyáltalán belegondol-e, mit mond.


2018. máj. 21. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont most kértem egy másik kérdésnél lakcímet, mert azt állította a kedves, hogy a játszótér melletti padon enyelegnek a melegek. :O Én pedig vagyok olyan szerencsétlen, hogy egy rohadt a kéz-a-kézbent sem láttam még :(
2018. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem, hogy mit csinálnak előtte. Rajzolnak, kötnek, labdáznak...vagy mit?
2018. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyesek pont úgy vannak a melegekkel, mint a migránsokkal. Egyet sem láttak még, de utálják az összeset. Vérbeli turbómagyar logika.
2018. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egy meleget sem láttam enyelegni :D Milyen kár! Pedig a baráti körömben is sok van. Hm...
2018. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Kedves kérdező és hozzászólók. Komolyan nem tudtok értelmezni egy mondatot?

Aki ezt mondja, hogy "nincs bajom a melegekkel, amíg nem előtte csinálják" az arra gondol, hogy: 1. Amíg egy meleg nem próbálkozik be nála nyomulósabban ( Nyilván ha csak megkérdezi, akkor elintézi annyival, hogy "Bocs, hetero vagyok". ) 2. Amíg a melegek nem provokálnak nyíltan.


Erre egy jó példa a Pride. A felvonulással, és a Meleg Büszkeség Napjával nincsen semmi gond. De amikor már egyes résztvevők nyilvánosan provokálják a nem melegeket a viselkedésükkel, az már nem fér bele.

2018. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

A melegség sem más, mint az a rengeteg dolog amire az átlag ember nem kíváncsi.

Tudja, hogy létezik, de őt nem érdekli, és amíg nem várják el tőle, hogy nézze, foglalkozzon vele, véleményt alkosson, vagy bármi egyéb, addig ő jól elvan. Ha foglalkoznia kell vele, akkor meg nincs jól el.


Pl. otthonszülés. Létező jelenség, hellyel közzel van róla társadalmi vita, ha a média felhajtást akar talál szélsőséges véleményeket, de amúgy is vannak róla cikkek.

Mégis, az emberek döntően nagy hányada azt mondaná, ha megkérdeznék, hogy tőle csinálhatják, de ő személy szerint nem akar ezzel foglalkozni.

Vegák/vegánok ugyanígy kikérhetnék maguknak, hogy a többséget nem érdekli a hóbortjuk/világnézetük.

Csomó példát lehetne még sorolni, de ha nem akarod érteni, úgysem fogod.

2018. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Angel_A-nak:


Csak úgy szólok, hogy ez a szöveg az általános homfóbia jele, aminél az illető még be sem vallja nyíltan, hogy ő az. Az egész pedig mindazért, mivel nem tud értelmes dolgot kitalálni a dolog ellen, maximum azt fennhangon kiabálni, amit már hallott (vagy amire nevelték).


Ezzel nem lenne baj... Szeretném mondani, de nem mondhatom, mert iszonyú kirekesztő és minden meleg emiatt nem meri bevallani még magának sem az érzéseit eleinte, nem hogy a környezetének.


Egyébként az utolsó bekezdésed egy Pandora szelencéje... "Erre egy jó példa a Pride. (...)" Ennek kérlek nézz utána, itt az oldalon is már számos alkalommal kifejtették a véleményt, hogy Mo.-on miért fontos ez az esemény.

2018. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
7-es: Azt hol írtam, hogy gond lenne a Pride? Szövegértés, általános iskola.
2018. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg, pont egy biszexuálisnak mondod, hogy homofób.... ügyi vagy. *Taps-taps*
2018. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Angel A:


"Amíg egy meleg nem próbálkozik be nála nyomulósabban"

Mert ez tényleg annyira gyakori eset? Biztos van ilyen, előfordul, de azért nem hiszem, hogy olyan gyakori lenne. Szerintem az emberek 99%-a nem szembesül ilyen jelenséggel egész élete során. Aki igen, az is kb. egyszer.

A Pride-ról az vesz tudomást, aki tudomást akar venni róla. Aki nem, az nem fog. Ráadásul csak évente egyszer van. Ez megint csak nem az az eset, hogy szegény békés heteró otthon olvasgat, és akkor hopp, váratlanul ott provokálja a nagyszobában a Pride hetente egyszer.

Még így, hogy ezt a kettőt belevesszük, akkor sem érzem, hogy ez az épp "előtte csinálják a melegek" olyan általános jelenség lenne.

2018. máj. 21. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!