Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
23 éves mozgáskorlátozott srác vagyok, vidéken élek. Körülbelül egy-másfél éve kezdtem el ismerkedni, de eddig nem jött össze semmi :( Sokat vagyok egyedül itthon. Többször is szóba került, Rómeón, hogy jó volna már szexelni, de az utolsó pillanatban mindig inába száll a bátorságom. Az az igazság, hogy félek idegeneket, fél idegeneket beengedni a lakásba. Hogyan lehetne ezen félelmen felül kerekedni?

2018. máj. 22. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen jogos a félelmed. Lehet, hogy nem egy meleg srác jön, aki szexelni akar, hanem valaki, aki ki akar rabolni.
2018. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak idővel tudsz felülkerekedni a félelmeden!

Akkor, ha nagyon jól megismered.

2018. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy nem szexelsz idegenekkel és nem engeded be őket a lakásba.

Beszélj meg egy olyan randit, ahol beültök valahova meginni valamit, emberek közé, ahol tudtok beszélgetni. Aztán majd pár alkalom után, mikor már megbízol benne annyira, akkor beengeded.

2018. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!