Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nekem az jön be, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem az jön be, hogy aláznak, szadiznak ez már betegség éle lenne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 23:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Helyesen: nem betegség éle, hanem betegség féle.
2018. máj. 26. 23:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mazohista vagy.
2018. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de ez tényleg beteges dolog?
2018. máj. 26. 23:49
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Én a domináns oldalt szeretem, de elsőre én is betegnek találtam a dolgot... De ma már elfogadtam.
2018. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, nekem is bejönne, ha valaki időnként jól elkapna és kedvére gyötörne. Mivel ilyen nincs, én magamat kínzom, de egyáltalán nem hinném, hogy betegség, mégha nagyon extrém is.
2018. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

nyugi, a bdsm mára egy egészen elfogadott dolog lett, nem az ördögtől való dolog. én is erőzteljesen szub hajlamú vagyok, illetve enyhén mazochista is (bár magamat nem szeretem bántani, kapcsolatban szeretem kiélni az ilyen vágyaimat)

annyi, hogy hozzád illő partnert kell találnod, ami nem a legeszerűbb, de abszolút nem lehetetlen. van több bdsm társkereső, érdemes ott próbát tenned, bár nekem nem jött be igazán a netes ismerkedés, mert én nem csupán szexet keresek.

2018. máj. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A "klasszikustól" ugyan eltérő, kissé deviáns vágy ez, de semmiképp nem mondanám betegesnek. Ez egyéni ízlés dolga. Valakinek elég a vanilla, mások meg azt élvezik, ha addig verik őket korbáccsal, amég a kegyelemért könyörgést fel nem váltja a menekülőszó.
2018. máj. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kovpet ***** válasza:
100%
Dehogy betegség. Simán találsz hozzá partnert is, sokan szeretjük az ilyesmit :)
2018. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

"nem az ördögtől való dolog"


Dehogynem! Ti mind a sátánt szolgáljátok!

2018. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pl mindig azt érzem, hogy ha bedobom bolondnak néznek, szóval para. Én domináns vagyok, amit ki se néznek belőlem alkatra. Szóval megértelek... Nem betegség. Vágy! Éld meg! Persze csak ésszel:) Szerintem nem szabad gyakran, mert nehogy oda juss, hogy a sima szex majd nem izgat. Én direkt figyelek erre, hogy nehogy öregen majd ne legyen már ami izgat...
2018. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!