Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt életetek legmocskosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legmocskosabb, legperverzebb kalandja?

Figyelt kérdés
Nekem az, amikor egy zürichi parkban (tele van éjszaka emberekkel nyáron, legalább 200-300 srác jár oda) megdugtak vagy 20-an legalább. A másik az, amikor egy 54 éves apukával és a 19 éves fiával dugtam egyszerre (ők egymással nem szoktak, de passzív fiúkat szoktak közösen megrakni). Illetve van egy olyan olyan fürdő itt, ahol csak nudizni lehet. Hatalmas az egész. Viszont felügyelők járnak mindenfelé és nem lehet szexelni. Nők és férfiak vegyesen látogatják a helyet. No, itt 3 pasival szexeltem. Az egyikkel a szoláriumban, a másik kettővel meg a cigizős szobában. Az egyik a barátnőjével jött, de ők nyíltan biszexek. És ez a pasi berakta gumi nélkül.
2018. jún. 3. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Gruppen. Folyt minden mindenfelé.
2018. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
rendszeresen járok két aktív kanhoz akik rendberaknak
2018. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Fantáziálj csak.
2018. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egy kigyúrt pasit megfisteltem aktívként. :)


29/F

2018. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Leszoptam egy kutyát és utána a gazdáját is. :)
2018. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvános zuhanyzóban egy idegen sráccal egymásra pisiltünk majd kivertük egymásnak.
2018. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy nagydarab 50-es pasi megöklözte a mosatlan fenekemet, majd belém élvezett, és szopnom is kellett a sz*ros farkát, mindezért persze fizetett is rendesen. Combfixet kellett fölvennem hozzá.
2018. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
#7 - nagyon levagos,hogy kamu,es csak fantazialsz rola.
2018. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok és nem, nem kamu, pontosan úgy történt minden, ahogy leírtam. Van, aki nemcsak álmodozik dolgokról, hanem csinálja is.
2018. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legénybúcsúban vendégként mentem de végül én lettem a qrva és 3 farkat szoptam le többször is
2018. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!