Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy Rómeós pasival találkoztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Rómeós pasival találkoztam az elmúlt hétben, aki teljesen más képeket tett ki magáról, mint ahogy kinéz. Mit tettetek volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Errefelé kevés a meleg pasi, így én belementem és mivel szeretem a macikat is, nem volt nagy baj. Viszont a srác vékony képeket tett ki és küldött magáról, de amikor találkoztam vele kiderült, hogy legalább 110 kiló! Te mit tettél volna? A képeken max 70 és fél lehetett.
2018. jún. 8. 20:16
 1/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon gyakori ott. En olyankor elkuldom a kur^^va anyjaba az olyat.
2018. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Le ordítanám a fejét hogy miért tett fel olyan képet amin nem ő van. Azután ha vonzónak találom akkor meg engedném hogy meghivjon valamire és közben beszélhetünk.
2018. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Lyuk-lyuk. Én ezért is nem nézek képeket
2018. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Max erre jó a kamera. Ha nem akarja megmutatni magát ott, akkor lehet sejteni, hogy gubanc van.
2018. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, hogy teljesen más srác jött, mint aki volt a képen. Pedig aki jött, az is elég jól nézett ki. Egyéjszakás lett belőle, de aztán többet nem találkoztam vele.
2018. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos egy ember személyisége is. Útálom a hazug, nem az "egyenes úton" járó embereket.


Még akkor is ha jól néz ki élőben, nagyon nagy csalódás és hatalmas negatívum az, hogy bármilyen eszközt bevet hogy találkozzon valakivel, ami gátlástalanságra utal, ami nem pozitív tulajdonság...


Én az ilyen embereket kerülöm.

2018. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok kamu van sajna. A friss kép téma a kedvencem. 7 mondom hét éves képet rakott ki. Emlékeztem rá, mert láttam anno... Mikro rákérdezek és mondom neki h fura ha nyári de melyik nyári. Mire terel... írom neki h emlékszem a képre hogy 7 éves. Erre tilt :D
2018. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!