Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek is van olyan, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van olyan, hogy az idosebb pasikra indultok be? Engem szemely szerint nagyon izgatnak a 40-60 kozotti pasik, ha jol nez ki meg okos is, akkor meg tudnek orulni erte!

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 35 és 50 közöttiekkel vagyok így.

23/passzív

2018. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az idősebb pasik jönnek be, az apatest nálam nagyon nyerő :D egy kis pocak meg minden.. fuuu o.O
2018. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, néha el is képzelem milyen lehet egy ilyen pasival.
2018. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Késői negyvenes vagyok, férfias, állítólag okos is:), eddig mindig fiatalabb párjaim voltak. Viszont hamar eltűnik a fene nagy lobogás a fiatalokból,semmi kitartás, vagy hűség, jön egy másik idősebb és azonnal csere.Aztán megbánják és jönnének vissza, de már nem játszik ...Jó lenne már megismerni egy olyan huszonéves, értelmes és komoly gondolkodású srácot, aki szeretetet is igényel és nem öv alatt viseli az eszét.Dehát....?
2018. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De nagy kár, hogy lemaradtam ezekről a fiatalokról...
2019. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!