Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mit jelent, ha egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy meleg fiú simogatja a szakállát, miután ránéztem? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy ma hazafelé menet a buszon szemeztem egy (majdnem biztos) meleg fiúval. Más fiúkat is megnézett, szóval ezért gondolom kb. biztosan, hogy ő is az. És észrevettem, hogy miután találkozott a tekintetünk, de gyorsan elfordultam, utána simogatta a szakállát kicsit a kezével. Ez most azt jelenti, hogy én is tetszettem neki, vagy mit jelent? Normális válaszokat légyszi!

2018. jún. 14. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm kecske, kecske
2018. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudok róla, hogy lenne ilyen egyezményes jel, így passz. Csak ő tudhatja ez nála mit jelent.
2018. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak éhes volt és kiszedett pár maradékot a szakálla közül, aztán majszolgatott
2018. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak viszketett neki. Hamar megtelepszenek a szakállban a tetvek, élősködők.
2018. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez simán lehet egy szokás nála amit sokszor csinál. Nem értem, miért kell minden mozdulatba jelentőséget belemagyarázni? És mitől majdnem biztos? Lehet hogy szakállsimogatás közben éppen azon agyalt, miket fog csinálni a csajával...
2018. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert más fiúkat is megnézett. Vagy a heterók is nézegetik egymást?
2018. jún. 18. 18:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hetero létemre szoktam nézni a csajokat.
2018. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És te is lány vagy kedves utolsó?
2018. jún. 20. 19:00
 9/12 A kérdező kommentje:
De amúgy mind1, mert nem szimmetrikus a dolog. A lányok simán megnézhetik egymást, nem fogják azt hinni egymásról, hogy leszbikusok. Fiúknál ez kockázatos már.
2018. jún. 20. 19:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, most vettem észre hogy engem kérdeztél. Igen, nő vagyok. És nem vonzanak más nők szexuálisan- de tényleg megnézem őket.
2018. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!