Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívként merevedési zavarra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívként merevedési zavarral párt találni? Szerintetek? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok és nem találok senkit :/
2018. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért ne találnátok párt emiatt..
2018. jún. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy sráccal voltam már, sokaknak nem áll fel miközben dugják őket. Amikor passzív vagyok, nekem sem áll közben, aktívként semmi problémám.

Szerintem ez nem gátol abban hogy találj valakit. Ha nem is természetes, de nem egyedi, e miatt kár aggódnod.

2018. jún. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémád. Passzívként, ha merevedési zavarod van, szopni, és megdugatni magad, még tudsz. Aktívként jelentene ez problémát.
2018. jún. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként nekem se mindig állt. Egyébként meg lehet csak a lámpaláz miatt, egy alkalmiknál előfordul, de szerintem egy párkapcsolatban ahol intimebb a viszony szerintem másabb. Nem kell egyből merevedési zavarra gondolni. Persze ha tényleg az van és doki megállapította, akkor is passzívként annyira nem gáz, bár nem lehet általános érvényűen beszélni, sok aktív szeret szopni.
2018. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel emiatt az ismerkedést! Nem mindenki csak egy nemuszervet vagy segget lát a másikban, hanem az embert. Ne mondj le a boldogságodról!
2018. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Látom, ez az egész melegség lesüllyedt ilyen kampóhasználati ügyeskedésre. Az állatvilág primitív ilyen szinten.


Nehogy már bárkit is izgasson a test egésze.

Nehogy már bárki is élvezni tudja egy arc szépségét.

Pláne szerelem? Ugyan...

2018. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!