Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy van az, hogy egyes fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy egyes fiúk tudnak aktivan, ügyesen szopatni, mig mások csak passzivan hagyják magukat leszopni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szopás, a másik a szopatás, két külön dolog. Én pl nem szeretek szopatni, azt szeretem, ha a másik fél magától csinálja önállóan.
2018. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt szeretem, ha a fiú váltogatja a két módszert, néha csak hagyja magát, majd átveszi az irányítást, mindezt egy alkalmon belúl.
2018. júl. 4. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, csak meg kell beszélni, ha valaki ezt mondaná nekem, nem esne nehezemre a dolog.
2018. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem értetted mit mondott a kérdező!


A kérdező az aktív, szopató fiúkról beszélt csak. És hogy köztük vannak olyanok, akik csak hátradőlnek és hagyják hogy szopják őket és vannak olyanok, akik meg irányítva szopatnak, fogják a másik fejét, dugják a száját, ilyenek.


---


Azért van ez kérdező, mert az ágyban az emberek különböző temperamentumúak. Vannak akik a lassabb szexet szeretik, vannak akik inkább a gyorsabbat. Vannak akik hiába aktívok, de nem olyan energikusak, hogy irányítsanak is. Ennyi erővel ugyanígy vannak passzívok is, akik ahelyett hogy csak feküdnének és várnák a sült galambot magukba, energikusabbak, szeretnek mozogni, akár irányítani is néha, ilyenek. Nem vagyunk egyformák

2018. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretem ha szopatnak, csak fogom a sggét és tudom hogy most csak a saját élvezete fontos neki, most jut el a gyönyör legmagasbb fokára.
2018. júl. 4. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb szeretek az elején szopni, amíg pl kitapasztalom mennyire megy le mélyen a farka utána talán mehet a szopatás is
2018. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire nem érthető egyesek számára a kérdés?!
2018. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szopok én magamtól is
2018. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!