Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kondi öltözőben láttatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondi öltözőben láttatok már valami meglepőt egy meztelen srácon?

Figyelt kérdés

Pl hatalmas herék, extrém szőrös fansző ilyesmikre gondolok.

23/f



2018. júl. 4. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szőröset és nagyot is
2018. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
láttam már nagyot is nagyon szőröset is igaz nem kondi öltözőben.
2018. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a hinvedségnél lattam egy fiatal alacsony őrvezető srácot. Na annak akkora bot vilt a lábaközött hogy szerintem ha felállt neki elájult mert minden vér odatodult. Vékony alacsony nyuzuge srác volt
2018. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumi tusolóban láttam a legnagyobb fekete, bozontos fanszőrt és vele együtta legnagyobb heréket is egyazon fiún. Akkora heréi voltak mint egy tenyészcsődőrnek. Valóságos sperma gyár volt az a fiú.
2018. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép nagy farkat amit rám nézve húzogatott aztán bekaptam végül neki
2018. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Más srácon láttam egyszer hogy olyan szőrös volt mint egy majom. Na meg egyszer láttam mégegy srácot aki olyan magas volt, hogy amikor váltottam vele pár szót, akkor fel kellett rá néznem.


Másodrészről inkább rajtam szeretnek elcsldálkozni az emberek mert elég nagy péniszem van, és még ráadásul húspénisz is. Szóval mondhatni én vagyok az öltözők sztárja.

2018. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eccer egy helyes 16-17 éves vékony srác öltözött, ilyen fiús kölyök képü, aztán amikor letolta a boxert akkora volt neki hogy csak néztem, hatalmas, hosszú, vastag. Nem néztem volna ki belőle :)
2018. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
öltözőben láttam egy tini srácot brutál szőrös pénisszel szép látvány volt
2019. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!