Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti ismerkednétek fideszes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek fideszes sráccal?

Figyelt kérdés

Én nem tudnék elképzelni semmi komolyabbat egy fideszessel... :/

25f


2018. júl. 5. 21:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
nem hiszem annyira sok fideszes meleg van
2018. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A politikai beállítottság csak egy dolog a sok közül...ha neked nagyon fontos és ez folyton vita tárgya lenne, akkor számodra nem jó 1 ilyen pasi.
2018. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
7%
A fideszesek nem melegek.
2018. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
nah, tipikus. eddig akárhány libsivel ismerkedtem mind ki volt akadva rám. én hiába mondtam nekik hogy nem zavar az álláspontjuk, és tőlem szerethetnek bárkit, tiszteletben tartom a véleményüket és egyáltalán nem zavar, őket mindig zavarták meg idegelték magukat azon hogy nekem más a véleményem a dolgokról. sose értettem mit számít ez? a hétköznapokban hol fog ez előjönni? politizálni járunk össze vagy dugni? :D
2018. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem szabad mert ha nem vagy jó az ágyban akkor soros bérenc vagy.

Meg már bocsi de a fideszesek annyira mély keresztények hogy házasság előtt nem szexelnek nem?

Ha mégis akkor soros megmanipulálta a kapcsolatokat is.

2018. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

“ én hiába mondtam nekik hogy nem zavar az álláspontjuk, és tőlem szerethetnek bárkit, tiszteletben tartom a véleményüket és egyáltalán nem zavar, őket mindig zavarták meg idegelték magukat azon hogy nekem más a véleményem a dolgokról. sose értettem mit számít ez?”


Hát nem tudom, nekem ez majdnem olyan lenne, mintha egy nácival jönnék össze. Azért van az, ami mégis csak okkal zavarja az embert.

Nem lehet embertelenül lemenni kutyába majd azt mondani ez is csak egy vélemény el kell fogadni.

2018. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
Párom Fideszes, én meg racionalista vagyok és néha szoktuk is ütköztetni a nézeteinket. Ennek ellenére soha nem volt ebből vita, inkább szívatni szoktuk egymást azzal, amit szerintünk a másik rosszul lát, de ez is csak poén szinten megy. Jobban szeretjük egymást, mint hogy holmi politikai álláspontbeli különbség közénk álljon; egyszerűen nem ér ennyit az egész. Nem tudnám elképzelni, hogy ebből valaha is veszekedés kerekedne köztünk.. legalábbis mióta együtt vagyunk, az elmúlt 6 évben nem volt rá példa. :)
2018. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Teljes mértékben kizárt.

Aki nem érti a különbséget a Nokiás doboz (15 millió) és a 2000 milliárd (magánvagyon) között (133 ezer Nokiás doboz, vagyis 8 éven keresztül minden áldott nap 45 Nokiás doboz), az valószínűleg mást sem nagyon ért.

Az autokráciáról és számtalan egyéb nyalánkságról már nem is beszélve.

2018. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
8 - na igen, ez a tipikus hozzáállás. aki nem ért egyet veled az tuti hülye lehet, de te vagy az ész. a legtöbb ellenzéki kb ilyen. kevés aki normális.
2018. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy az ellenzék sem normális, még a fidesz nem lesz vállalható, sem pedig a kisebbik rossz.

Aki melegként egy homofób párttal szimpatizál, azzal véletlenül sem jönnék össze.

2018. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!