Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak domináns vágyaid? Mik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak domináns vágyaid? Mik?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! Érdekel milyen korosztályt izgat. Engem pl izgatna ha valakit kedvemre használhatnék, de csak fiatalt. :) Csak úgy vettem észre ezt betegesnek tartják mások.

2018. júl. 10. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne is haragudj, de egy érző embert tárgyként "használni" valóban beteges. Főleg ha öregedő pasas létedre egy gyereken akarod kiélni ezen aberrációidat.
2018. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Biztos nem lehet rossz ha nem olyan durva
2018. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öreg és nem élem ki a vágyaim senkin, aki nem akarja. Szóval mielőtt okoskodsz gondolkodj is kedves első. Amúgy az análszex is mondjuk 30 éve még gáz volt, ma meg eléggé elfogadott. Szóval mindig más az ami már beteges. De nem szeretem ha valaki úgy ítélkezik, hogy nem mondtam el mikre "használnám" a másikat és mégis ő belemagyaráz dolgokat és nem mérlegeli, hogy minden játékban 2 fél van. Csak ennyit mondanék.
2018. júl. 10. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nyakörvet tennék a passzívra ,szopatnám nyalatnám lábam, hónaljam.

29/f

2018. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan vágyaim vannak, hogy engem alázzanak, használjanak. F.
2018. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexben nincsenek abszolút, alapból pedig picit domináns jellem vagyok.
2018. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kikötözött huszonévest csikiznék és cum-controlloznék szívesen. Nyilván amit ő szeretne. 54 éves létemre :-)
2018. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szívesen nyalnék fiatal fiu feneket
2018. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Szeretem pl. Úgy szoptatni a partnerem hogy fogom s fejét és picit keményen dugom a száját.

42 éves meleg pasi vagyok.

2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!