Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete a lányok elkezdtek közömbössé válni számomra,eddig csak a lányok tetszettek, velük fantáziáltam, voltam már szerelmes lányba. De most olyan mintha csak a fiúk tetszenének. Ugye ez csak ilyen serdülőkori dolog és majd elmúlig, nem akarok meleg lenni!

2018. júl. 23. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy valaki meleg lesz... Max. csak később eszmél rá.

Amit Te tapasztalsz, az biszexualitás.

2018. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyet értek az elsővel, ez pontosan így van.

Részemről csak annyit tudok mondani, ne feszülj neki a témának, mert csak te leszel rosszul.

Nem nagy történet, ha valaki biszexuális.

2018. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Ma szerintem könnyebben lesznek homoszexuálisak a fiatalok, mert már mindeki arról győzködi őket, hogy ez tök normális.
2018. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
küzdjél ellene nyomd el magaban ezeket a beteges dolgokat
2018. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%

“küzdjél ellene nyomd el magaban ezeket a beteges dolgokat”


Aki ilyeneket ír, az nem is tudom mit gondol.

Már maga a megfogalmazás is azt sugallja, mennyire természetellenes elnyomni, hisz azt mondja, “nyomd el magadban”.

Szerinted az egészségesebb?

2018. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

“Ma szerintem könnyebben lesznek homoszexuálisak a fiatalok, mert már mindeki arról győzködi őket, hogy ez tök normális”


Ha szerinted ez így van, akkor gondolom te is biszexuális lehetsz, hiszen meg lehetne “győzni”, hiszen ez csak egy döntés kérdése ami pusztán azon múlik mit sugall a társadalom.

Ha valóban a kizárólagos heteroszexualitás annyira természetes, akkor nem lehetne pusztán rábeszéléssel meggyőzni bárkit, hogy váltson.

2018. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Kérdezőnek még leírnám, hogy a társadalom legalább fele biszex, csak mivel ezt könnyebb diszkrétebben intézni így a legtöbbnek nem kell felvállalnia, ezért nem is látszik amnyira.


Illetve hát sokan el se jutnak odáig, hogy megéljék, de megnyugtatlak több biszex van mint meleg. Az pedig, hogy heteróból meleggé lehet válni, egy elég hülye tévhit.

Én alapvetően biszex vagyok, de többségében meleg, nem is kívánok máshogy élni, ettől függetlenül nem “lettem meleg” ugyanúgy vonz néha az ellenkező nem, ezek nem múltak el attól, hogy megélem a meleg oldalam. Úgyhogy ettől a részétől teljesen feleslegesen parázol, nem lehet “rákapni”, hacsak nem meleg valaki eredendően amit megpróbál elnyomni.

Én 10 évig próbáltam megváltozni, és szörnyen éreztem magam, mióta elfogadtam ezt az oldalam végre jól vagyok, és kiegyensúlyozott.

Nézd, ha tényleg ez a helyzet, teljesen fölöslegesen próbálod elnyomni, mert tudtommal még senkinek nem sikerült, akinek meg igen, annak meg mentális zavarai lettek. Ennyit nem ér.

Attól meg, hogy biszex valaki, nem lesz meleg.

2018. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Pedig függ a társadalom elfogadott, törvényesített erkölcseitől az, hogy szexuálisan hogyan szocializálódnak a fiatalok. Pl. Japánban 13 év felettiekkel törvényesen lehet szimpátia alapú szexuális kapcsolata felnőttnek, nálunk 14 évessel, de nyugaton sok országban csak 16 felettieket. Az én generációmban az nem volt fura, ha egy 19 éves szolidabb egyetemista srácnak 15 éves csaj volt (sok nyugati országban ezért börtönbe lehet kerülni), a homoszexualitás viszont igen.
2018. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

“Pedig függ a társadalom elfogadott, törvényesített erkölcseitől az, hogy szexuálisan hogyan szocializálódnak a fiatalok.”


Az lehet, de ha csak ennyitől függ, akkor mi alapján találjuk ki, hogy ezt nem kéne? Innentől kezdve sokkal inkább hat egy természetes dolognak. Hiszen ha csak az tartja vissza az embert a melegségtől, hogy a társadalom elítéli, akkor mi alapján erőltetjük rá a heteró normát bárkire?

És hagyjuk, a fajfenntartást, mert túlnépesedés van. Talán magyarországon pont nem, de ide nem a melegek miatt nem szülnek az emberek, hanem mert vállalhatatlan az életszínvonal.

Lehet arra is hivatkozni, hogy a melegek nem tudják magukat reprodukálni, de ezzel szemben a természet csak megoldja, hogy újra és újra szülessenek.

Sőt mivel a melegek gyakran végeznek szellemi munkát, erőteljes befolyásuk van a világra. Pl Kölcsey Ferenc, de számos más művész, író, zenész és filmes is van akik alakították a világot, a tudomány embereiről nem is beszélve.

Relatív kisebbségük ellenére igencsak hozzájárultak a világ alakulásához.

Innentől kezdve őszintén érdekelne, mi az a vélt heteró felsőbbrendűség, ami alapján bárki azt találja mondani, hogy ezt nem kéne. (Na nem mintha választható lenne.)

“mert már mindeki arról győzködi őket, hogy ez tök normális.”

Persze, ezért írta azt a kérdező, hogy divatból lenne meleg, és még véletlenül sem azt, hogy nem akar meleg lenni, egy felkiáltójellel a végén.

Én még soha senkivel nem találkoztam, aki jódolgában akart volna bemelegedni. Ellenben rengeteg embert ismertem már meg, aki folyton csak küzdött ellene meg félt tőle.

Mert valójában ez a tendencia, nem mondom, hogy más mozgatórugója nem lehet, mint az említett relatív társadalmi nyitottság a múlthoz képest, de a tendencia akkor sem ez.


Sokkal inkább kellene a heteró társadalomnak magába néznie, amiért évtizedeken keresztül nehezítették meg a melegek életét bármiféle valódi ok nélkül, ahelyett, hogy a saját dolgukkal foglalkoznának.


Elég kellemetlennek tartom, ahogy egyes emberek nyílvánvalóan fogalmatlanul akarják megfejteni, mit jelent melegnek lenni, meg hogy kéne inkább élnie egy melegnek, én javaslok némi tájékozódást a témában inkább. Pro tipp: Nem heterókkal kell megbeszélni mi ez, mert csak fogalmatlansághoz vezet.

2018. júl. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valamit nem értek, ha biszex vagyok akkor a lányok most miért tetszettek kevésbé? A fiúk iránti érdeklődés most így elnyomta a lányok irántit vagy mi?
2018. júl. 24. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!