Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet homokos vagyok? Egy női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet homokos vagyok? Egy női nemiszerv rendkívül lehangol, de egy férfi sem tetszik, de egy fehérfojástól totál kidobom a taccsot. Nincs annál undorítóbb és valaki arra élvez hogy azt lenyeli vagy kóstolgatja. De egy péniszt se kívánok.20f

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy női test vagy egy férfi test izgat fel? (Most a nemiszervet ne vegyük figyelembe.)
2018. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Én is hasonló helyzetbe vagyok.

Maga a női nemi szerv lehangol, viszont a női test + arc + keblek elképesztően felizgatnak.

A férfi test pedig végképp lehangol, de még a pénisz se izgat, viszont szívesen kipróbálnám hogy milyen bekapni.

2018. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Nem hiszem. Magát a problémát megértem, mert tényleg ritka az objektíven is szép női nemiszerv.


Női nyak? Gyönyörű.

Női mellek? "Állítom" rá, hogy nagyon is

Női combok? Nyami

Has, lábak? Széééép.

Haj, szemek, csípő, derék, szépen ívelt váll? Mind nagyon szép.


De nemiszervnél 1-2 típus van amit élmény látni, sok a jó összhatás, de ez a fojás meg a "creampie" olyan mint mikor a bulldog majonézt eszik. Fúj.

2018. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Próbáljátok ki akkor transzszexualis pasival , fütykös kell nektek
2018. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánod sem a csajét se a pasiét. Meleg biztosan nem vagy, aszexuális annál inkább.
2018. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!