Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzívnak vagy az aktívnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzívnak vagy az aktívnak élvezetesebb a szex? Te hogyan gondolod?

Figyelt kérdés
Indokkal válaszoljatok
2018. júl. 24. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egyformán az...


Egyébként meg partnerfüggő ez, leginkább.

2018. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Uni vagyok, mindkettőt élvezem.
2018. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ötletem sincs...
2018. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Fogalmam sincs, még egyiket se csináltam.

De szívesen szopnék, szóval számomra piszok élvezetes lesz.

2018. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Mikor dugják a popóm annál jobb érzés nincs :)

Most is totál kanos vagyok.. nálam ez így hullámokban van, persze ilyenkor nem vagyok pasi közelben, annyira jellemző, pedig most kívánós vagyok. Volt úgy, hogy éppen találkoztam egy pasival és akkor nem igazán volt kedvem és nem is volt jó, fájt is meg minden, szóval úgy rossz, de ha kívánom szinte lehet akármekkora a farka, nem számít:) Bármit kibírok mert igazából kívánom, szóval nekem ez az indokom :D

2018. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés

Nyilván aki passzív azért az, mert úgy élvezi igazán, aktív meg azért aktív mert neki úgy a jó...

2018. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
A passzív szerep élvezetesebb ha már megszokta az illető, mert hosszabb élvezetet okoz. Az aktív szerep olyan mint amikor kivered, akkor igazán jó amikor elélvezel, egyébként nem érzel rendkívüli dolgokat. Amikor 1 pasit dugnak és mozog benne a nemi szerv akkor folyamatosan érzi, élvezi, és a prosztata stimulálása miatt az orgazmusa is sokkal intenzívebb.
2018. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aktivként (bi) mondom de ha dugsz férfit, nőt, transzit teljesen más érzés mintha kivered...
2018. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugy mondom hogy nincs tapasztalatom.


Partne függö. De szerintem a passzív élvezheti jobban mivel a több inger éri őket.

2018. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én BIként tudom elképzelni legélvezetesebben, ha mondjuk férfival vagy, akkor passzív vagy, de ha lánnyal, akkor aktív. Akkor jóformán minden élvezeti formát átélhetsz, hármasnál talán mindent egyszerre is! :)
2018. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!