Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy elbizonyzalani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy elbizonyzalanitanak a szexualitasomban?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Fél éve vagyok kapcsolatban egy masik fiuval. 4 hónapja jutott az otthoniak tudtara a dolog, maga az is hogy fiukhoz vonzodom es az is hogy baratom van.


Anyukam teljes mertekkel elutasito ezzel kapcsolatban. Folyamatosan megprobal massa tenni, elbizonytalnitani, jobb utra teriteni. Az egeszet nem fogadja el.


A kerdesem az hogy mielott ez az egesz titokban volt, a baratommal minden jol mukodott szexualitas teren.


Amiota ez van otthon, gyakran rosszul vagyok szex utan, bűntudatom van és elbizonytalanodom abban hogy mi is vagyok valojaban.


Valaki ezzel kapcsoaltban tudna segiteni? Barmifele javaslatnak orulnek, mert nagyon rossz igy elni.



2018. aug. 13. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag a fiúkhoz vonzódsz?
2018. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz velük, a hetero emberek többsége ilyen. ( tisztelet a kivételnek, akinek nem inge...stb...) valszeg amúgy azért zavar, mert nyilván érdekel a családod véleménye, nem szeretnél velük emiatt rosszban lenni, ezt megértem. Nem szereted te kevésbé a barátod, csak a lelkiismeret furdalás teszi ezt, amit a családod haragja miatt érzel. DE a melegség nem egy "betegség" abból nem lehet "kigyógyulni". Ha a családod ( főleg anyukád) szeret /szeretnek, akkor előbb utóbb belátják, hogy neked így jó és elfogadnak. Neked meg ne legyen bűntudatod, ez nem bűn, ha szereted ezt a fiút és jól érzed magad vele, és neked ez a jó, sz@rd le magasról ki mit gondol!! Sok boldogságot!
2018. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A második nagyon jol esett igazad van. De sajnos tulsagosan szeretem anyat is, de megiscsak szeretnek en magam is boldog lenni es nem szarul erezni magam... nehez ez az igazsag


Volt mar lanyhoz is kozom, olyan ertelemben h fogdostuk egymast es nekem o bejott, ugy erzem szerelmes is voltam bele.


Viszont nem gondolom ugy hogy amiatt probaltam meg fiuval mert csalodas ert lannyal, mivel joval korabban is megneztem a fiukat, tetszettek, olyan ertelemben.

2018. aug. 13. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép, és természetesen, hogy így szereted anyukádat, és számít a véleménye, de ha ilyen jó a viszonyokat, szerintem keressetek egy nyugis helyet, időt, amikor mindkettőtöknek jó, és próbáld neki elmagyarázni, hogy neked ez így jó, így vagy boldog. Hidd el, szeret ő téged, és előbb utóbb el fogja fogadni, csak valószínűleg a kezdeti sokk miatt van ez. ( pl tudatosul benne, hogy valószínűleg nem lesz feleséged, unokái stb) de ha fontos vagy neki, előbb utóbb el fogja fogadni :) sok sikert. :
2018. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy ez a modja, de lassan 4 honapja nem jutok egyrol a kettore anyaval.

Szitkozodik, orditozik, lanyokara akar rabeszelni, nem leeht ra hatni, baratom megismeresere nem hajlik. Probaltam sokfelekeppen szepen nyugodtan elmagyarazni, induatosan is mindenkeppen... nem igazan mukodik


Olyannnyira elfajultak a dolgok hogy 6. Hete szedulok fejem faj gyenge vagyok rossz a kozerzetem, mindenfele vizsgalaton voltam mar, de nem talaltak semmilyen szervi okot a tuneteim mogott... pszichesen van ez azt mondtak.


Azon kivul hogy pszichiaterhez es/vagy pszichklogushoz jarok, mit lehet tenni hogy vegre feldolgozzam, esetleg fizimai tuneteim elmuljanak.


Valaki hasonlo dolgon keresztul ment ? Kinek mi segitett? Koszonom elore is

2018. aug. 13. 22:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!