Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan melegek akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan melegek akik szeretik q nyelves csókot?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 04:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok csókolózni! 20/f
2018. aug. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 22f
2018. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, mondjuk én nem úgy szeretem hogy a legelején azonnal hanem először normálisan, romantikusan, aztán kicsit beindulnak a dolgok és már mindenhogyan:D nincs kivel sajnos de nagyon jó lenne
2018. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de a probléma hogy az emberek csak vadul tudnak, nem tudnak lassan és érzelmesen csókolózni.
2018. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de mégis ki nem szereti?
2018. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. Sőt! Izgat! :)
2018. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A csók az egyik legcsodálatosabb dolog, ami szexben megtörténhet.Csók nélkul nem is tudnám elképzelni az egyuttlétet. Nagyon sok változata van és mindet érdemes "alkalmazni ". A durva változat nem okés,sőt illúzióromboló.Imádom a finoman, érintéssel kezdődőt,ami a nyelvek játékává válik,nem elkapkodott,öleléssel,simogatással jár egyutt...A francia csók az érzékiség topja,persze ezt is érzéssel és nem erővel.Csókolóztam már kb 20 percig egyfolytában, és egyáltalán nem tűnt fel, mennyi idő telt el.Csak az édes, cseresnyeízű ajkakat éreztem és kóstoltam....Erre vágyom azóta is....:)
2018. aug. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!