Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 26 éves meleg fiú vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves meleg fiú vagyok. Szeretnék allandó szexpartnert. Van valami tippetek, hogy hol erdemes keresni?

Figyelt kérdés
Grindert mar probaltam,de nem jott be

2018. aug. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt vele a baj? Amúgy a tapasztalatom az( én is huszonéves) hogy a többség 2-3 max 4 tali után újat keres. Bár már a 3-4 tali is csoda kb. Pedig az a jó, mikor ismeri az ember a másikat és akkor nem meglepetés már, hogy mit hogy szeret, stb. Összeszokunk. Én is amúgy ezt keresem, de valahogy a passzívak nagyrésze mindig újra vágyik, amit vhol értek is. Én is csak a kényelem miatt szavaznék a fixre.:)
2018. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egy korú vagyok veled, és jelenleg nem akarok nagyon változtatni az életemen, úgyhogy ha gondolod írj privátban, és meglátjuk :)
2018. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt is tuti találsz, mielőtt irsz én nem lennék számodra jo mert csak oráloznék :)
2018. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3as nekem jó lennél :)
2018. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok de en is keresek tartós partnert csak eleg nehéz.. Aktiv vagyok ha van valaki pécs környékén irjon nyugottan.
2018. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az állandó szexpartner/szexhaver dolog nem igazán működőképes. Nálam a max talán az volt, hogy 3-szor voltunk együtt. Általában az első után el is felejtjük egymást, vagy mert nem volt igazán nagy durranás, vagy mert másodjára már unalmas lenne ugyanazzal (mivel nincs kötődés), vagy mert nem igazán jöttünk be egymásnak. Szóval szerintem egy állandó szexpartnert ugyanolyan jól ki kell fogni, mint egy társat. Szerintem.
2018. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!